Elektriline rinnapump Canpol babies EasyStart

 84.99

Elektriline rinnapump Canpol babies EasyStart omab kolme režiimi rinnapiima pumpamiseks ja imiteerib loomulikku imetamise rütmi. Sobib kasutamiseks alates lapse ilmaletulekust.

Tootekood: 876583 Kategooria:

Rinnapump EasyStart on efektiivne ning toetab õrnalt imetavat ema ja reguleerib laktatsiooni. Samuti aitab vältida piimapaisu ja sellest tulenevat ebamugavust.

Pumbal on kolm töörežiimi: Express, Natural ja Strong, mis järgivad lapse loomulikku kaheastmelist imemisprotsessi. Express-režiim jäljendab lapse kiireid imemisliigutusi, mis stimuleerib piima eritumist (1. faas). Natural ja Strong režiimid vastavad aeglasemale, tugevamale imemisele (2. faas). Kolmeastmeline jõudlus võimaldab reguleerida imemisvõimsust vastavalt iga ema individuaalsetele vajadustele.

Elektriline rinnapump Canpol babies EasyStart töötab nii vooluvõrgust kui ka AAA patareidega, mis võimaldab piima pumbata mitte ainult kodus, vaid ka pikal jalutuskäigul või reisil olles. Seadme vaikne surin ja pehme massaažipadi muudavad selle protsessi võimalikult mugavaks.

Rinnapump EasyStart ühildub kõigi Canpoli toitmis- ja hoiustamise tarvikutega. Tänu kaasasolevale adapterile saab piima pumbata otse pudelisse, olenemata sellest, kas see on kitsa või laia kaelaga või säilituskonteinerisse.

Rinnapump Canpol babies EasyStart eelised:

  • Võib otse pumbata pudelisse või konteinerisse
  • Massaažipadi imetamise stimuleerimiseks
  • Vaikne tööheli
  • Kolm režiimi
  • Kolm võimsusastet
  • Töötab elektriga või patareidega
  • BPA vaba
Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Vooluvõrk, Patareid (AAA x 4)

Lutipudel komplektis

Ei

Töörežiimide arv

3

Kiiruste arv

3

Kaal

0,5 kg

Kuidas rinnapumpa õigesti kasutada:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Elektriline rinnapump Canpol babies EasyStart”

Seotud tooted: