Silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me

 23.95

Käepärane silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me. Kompaktse suurusega ja hõlpsasti käekotti mahtuv, on rinnaga toitva ema jaoks asendamatu abivahend mitte ainult kodus, vaid ka reisil, külaskäigul või tööl.

Ei ole saadaval

Teavitage mind kui on jälle saadaval

Tootekood: 42359441 Kategooria:

Silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me on lihtsa disainiga ja seda on väga kerge kasutada, võimaldades rinnapiima õrnalt ja valutult pumbata. Võite kasutada seda tavalise rinnapumbana, et leevendada piimaeritust või koguda lapse imetamise ajal samaaegselt teisest rinnast eritunud piima. Võite kasutada seda ka siis, kui teie rinda piinab piimapais, et leevendada ja vähendada valu.

Vaatamata oma kompaktsele suurusele on Made for Me käsitsi kasutataval rinnapumbal palju eeliseid. See on vaikne, kerge, märkamatu, ilma juhtmeteta, sobib suurepäraselt naise kotti ja tuleb kasuks, kui piima eritus toimub näiteks autos, tööl, reisil või jalutuskäigu ajal. Pehme silikoonist tass ja õrn imemine võimaldavad mugavalt pumpamist teostada ka väljaspool kodu. Komplektis on korduvkasutatav hoiukott, mis võimaldab pumpa reisil hoiustada ja mikrolaineahjus steriliseerida.

Tommee Tippee Made for Me rinnapump on valmistatud ühes vormis (ilma liitekohtadeta), et seda saaks hõlpsasti puhastada. Toodetud 100% toidusilikoonist, mis on ohutu nii emale, kui ka lapsele. BPA-, PVC- ja ftalaadivaba.

Komplektis: silikoonist rinnapump koos mõõteskaalaga, korduvkasutatav hoiu- ja steriliseerimiskott, ühekordselt kasutatav piima hoiukott.

Silikoonist rinnapupmp Tommee Tippee Made for Me eelised:

  • Kolm ühes (väljapumpamine, tilkade kinnipüüdmine), paistetuse leevendamine)
  • Kompaktne ja väga mugav
  • Asendamatu reisil ja väljaspool kodu
  • Silikoonist mõõteskaalaga tass
  • Keskkonnasõbralikud ja ohutud materjalid
Tüüp

Manuaalne

Lutipudel komplektis

Ei

Koostis

100% looduslik toidusilikoon

Silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me:

Kuidas kasutada silikoonist rinnapumpa:

Kuidas puhastada silikoonist rinnapumpa:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Silikoonist rinnapump Tommee Tippee Made for Me”