Manuaalne rinnapump Canpol babies Basic

 29.99

Canpol babies Basic manuaalne rinnapump rinnaga toitvatele emadele on lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Komplekti kuulub pudel, milles saate piima säilitada või alustada lapse toitmist kohe pärast pumpamist.

Tootekood: 122052 Kategooria:

Canpol babies Basic käsipump on lihtsa konstruktsiooniga, millel on vähe detaile ja mida on kerge kasutada. Ergonoomiline käepide võimaldab hoida toodet ühe käega ning sujuv surve tagab kerge ja loomuliku väljapumpamise.

Pehme lehter, mis sobitub tihedalt rinnale ja silikoonist massaažipadi aitavad teil kiiresti ja mugavalt sooritada regulaarset väljapumpamist.

Kui rinnapumpa ei kasutata, saab ta spetsiaalse stabiliseeriva hoidiku abil püsti panna. See säästab teid lisakoha leidmisest toote hoiustamiseks ja hoiab ära ka selle juhusliku mahakukkumise.

Rinnapump Basic ühildub kõigi Canpoli toitmis- ja hoiutarvikutega. Kaasasoleva adapteri abil saab piima pumbata otse pudelisse, olenemata sellest, kas sellel on kitsas või lai kael või spetsiaalsesse hoiukonteinerisse.

Komplekti kuuluvad: rinnapump, 120 ml lutipudel kitsa kaelaga 3k+, adapter kitsa kaelaga pudelite jaoks, hoidmisalus, kaas ja tihendusrõngas.

Manuaalne rinnapump Canpol babies Basic eelised:

  • Väga lihtne ja hõlpsasti kasutatav
  • Sisaldab lutipudelit toitmiseks
  • Saab otse pudelisse pumbata
  • Laktatsiooni stimuleeriv massaažipadi
  • BPA vaba
Tüüp

Manuaalne

Lutipudel komplektis

Jah

Kaal

0,28 kg

Kuidas rinnapumpa õigesti kasutada:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Manuaalne rinnapump Canpol babies Basic”