Meist

Pakume ainult neid tooteid, mida me ise ostaksime oma lastele!

Beebikaupluse ajalugu ulatub enam kui 20 aasta taha. Kõik algas siis lapsevankrite müügiga ning 2004 aastal avas Beebikeskus Pärnus oma kaupluse. Aastate jooksul on sortiment laienenud ja tänapäeval pakub pood lisaks lapsevankritele ka turvatoole, hälle, beebimööblit, pudeleid ja lutte, riideid, mänguasju ja palju muud.

2020. aastal vahetas pood omanikke. Viidi läbi rebränding: Pärnu Beebikeskus sai uue nime Beebikauplus ning muutus ka logo. Samal aastal avati Pärnus (Port Artur 2) uus pood Beebikauplus ja 2021. aastal käivitati veebipood beebikauplus.ee.

Oleme Emmaljunga PREMIUM partnerid, kaubamärkide BORRN, EKOBO ja STUCKIES ametlikud maaletoojad Baltikumis ning Easywalker, Maxi-Cosi, Thule, Joie, Cybex, MORI, Baby Brezza, Suavinex, Done by Deer, BIBS, Elodie Details, Moonie, BabyBjörn, YappyKids, Joha jt partnerid. Meil on hea meel olla sõbrad ja teha koostööd oma partnerite BabyTrio (Beebikeskus), Nordbaby, Joha Eesti, Babyluv, Babyshop, Stroller24 ja teistega.

Meil on hea meel tõdeda, kuidas need “beebid”, kellele 20 aastat tagasi osteti nende vanemate poolt esimene lapsevanker, tulevad nüüd täiskasvanuna tagasi, et valida juba oma lastele lapsevankreid 🙂

Peame oma erilisteks omadusteks hoolivust ja tähelepanu klientidele suhtes – igaüks neist saab meilt maksimaalselt isiklikku suhtlemist ja nii palju aega, kui ta vajab, et valida endale sobiv lahendus. Me kuuleme kõiki ja reageerime väga kiiresti teie soovidele.

Beebikaupluse tootevalikul lähtume järgmistest väärtustest:

Meist Meist

Kvaliteet

Hinnatud tooted, usaldusväärsed kaubamärgid

Meist Meist

Ökosõbralikkus

Keskkonnasõbralikud materjalid, mis on lastele ohutud

Meist Meist

Mugavus

Kasutusmugavus nii vanematele kui ka lapsele

Meist Meist

Stiilne välimus

Kaupade ja rõivaste originaalsus ja modernne disain

Meie tiim

Innar Lanno

4 lapse isa. Teab vastuseid kõikidele klientide küsimustele.

Mila Viaznikova

Brändid, sortiment, veebileht ja kõik see ilu, mida siin näete.

Meil on siiralt hea meel teid meie kodulehel näha ja oleme tänulikud, kui külastate meid sagedamini 🙂

Armastusega teile ja teie lastele,
Beebikauplus