Kuidas tasuda oma tellimuse eest

Oleme teinud nii, et teie saate oma tellimuste eest kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt maksta.

Tehke tellimuse vormistamise lehel valik, mis vastab teie vajadustele kõige paremini:

  • Tasumine pangalingi kaudu
  • Tasumine kaardiga Visa/Mastercardiga
  • Järelmaks
  • Ülekande arve

Maksmine pangalingi kaudu

Vähem kui minutiga saate tasuda oma ostu eest otse panga kaudu. Sõltuvalt riigist on makseid võimalik teha järgmiste pankadega:

  • Eesti: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut, N26
  • Läti: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Revolut
  • Leedu: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas, Citadele, Revolut
  • Soome: OP Bank, Danske Bank, Nordea, Säästöpankki, POP Pankki, Oma Säästöpankki, S-Bank, Ålandsbanken, Handelsbanken, Revolut, N26
  • Saksamaa: Norisbank, Sparda-Bank, Berliner Sparkasse, ING, Revolut, N26
  • Poola: Revolut, N26

Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid panga leheküljele, kus saate turvaliselt makse sooritada. Pärast makse sooritamist vajutage nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” või oodake automaatset ümbersuunamist.

Kui teie makse on kinnitatud, saate e-kirja, milles teatatakse, et teie tellimus on Beebikaupluse veebisaidil edukalt esitatud.

Maksmine Visa või Mastercardiga

Visa/Mastercard-maksevõimalus võimaldab teil tasuda mis tahes riigi pangakaardiga.

Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid lehele, kus saate turvaliselt maksta. Pärast makse sooritamist klõpsake “Tagasi kaupmehe juurde” või oodake automaatset ümbersuunamist.

Kui teie makse on kinnitatud, saate e-kirja, milles teatatakse, et teie tellimus on Beebikaupluse veebisaidil edukalt esitatud.

Järelmaks

Antud makseviis võimaldab teil vormistada ost järelmaksuga.

Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid turvalisse maksekeskkonda, kus peate sisestama nõutud andmed ja saate valida erinevate pakutavate finantseerimisvõimaluste vahel. Järgides juhiseid, valige välja sobivaim järelmaksu pakkuja ja allkirjastage leping. Peale allkirjastamist vajutage nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” või oodake ära automaatne ümbersuunamine.

Peale järelmaksu lepingu sõlmimist saabub teie postkasti e-kiri eduka tellimuse kinnitusega Beebikauplusest.

Ülekande arve

Valides selle makseviisi saate tasuda oma tellimuse eest juriidilise isikuna (äriühinguna).

Pärast tellimuse kinnitamist saate oma e-posti aadressile arve, mis tuleb tasuda kindlaksmääratud aja jooksul. Kui makse on laekunud meie pangakontole, saadame teile e-kirja, milles teavitame teid, et teie tellimus on Beebikaupluse veebilehel edukalt esitatud ja me jätkame tellimuse täitmist.

Muud makseviisid

Kui te ei leidnud sobivat makseviisi, siis saatke meile e-kiri aadressil [email protected] ja me lahendame selle küsimuse hea meelega.