Elektriline rinnapump Suavinex

 149.95

Elektriline rinnapump Suavinex võimaldab teil kiiresti ja tõhusalt rinnapiima otse lutipudelisse pumbata, et hiljem toita oma last. See on ideaalne emadele, kes eelistavad kombineeritud toitmist. Komplekti kuulub Zero.Zero anti-colic lutipudel.

Ei ole saadaval

Teavitage mind kui on jälle saadaval

Tootekood: 302467 Kategooria:
Bränd:Suavinex

Elektriline rinnapump Suavinex võimaldab teil väljutada rinnapiima minimaalse vaeva ja ajakuluga. Seade on ideaalne kombineeritud toitmise teostamiseks. Kui ema imetab last rinnaga ja samaaegselt kasutab toitmiseks ka lutipudelit.

Rinnapump imiteerib lapse loomulikku imemisrütmi ja aitab teil säilitada harjumuspärast laktatsiooni saades piima sama lihtsalt ja tõhusalt, nagu te annaksite oma lapsele rinda. Ergonoomiline koonus asetub mugavalt rinna ümber, väldib piimakanalite kokkusurumist ja tekitab pumpamiseks vajaliku vaakumi.

Erinevad töörežiimid võimaldavad reguleerida nii pumpamise intensiivsust kui ka koonuses loodud vaakumi tugevust. Tänu individuaalsetele seadistustele muutub protsess oluliselt mugavamaks ja efektiivsemaks.

Anti-colic 120 ml Zero.Zero lutipudel on komplektis. Pudeli lutt on välja töötatud nii, et see vastab ema rinnanibu kujule ja suurusele, tänu millele saab pudelist söötmist ja rinnaga imetamist edukalt omavahel kombineerida. Rinnapump ühildub ka teiste Suavinexi lutipudelitega.

Rinnapump töötab vooluvõrgust või patareide jõul (ei kuulu komplekti). Teine võimalus võimaldab teil kasutada seadet väljaspool kodu, ilma et peaksite muretsema pistikupesa ja laadija pärast.

Komplekti kuuluvad elektriline rinnapump, Zero.Zero 120 ml pudel adaptiivse vooluga (A), kolm rinnapiima säilituskotti, võrguadapter ning üks hoiu- ja transpordikott.

Elektriline rinnapump Suavinex eelised:

  • Mitu tõhusat töörežiimi
  • Saab kasutada ka patareidega
  • Matkib lapse imemisrütmi ja tempot
  • Soodustab loomulikku laktatsiooni
  • Ideaalne kombineeritud toitmiseks
  • Anti-colic pudel on komplektis
Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Vooluvõrk, Patareid (AA x 4)

Lutipudel komplektis

Jah

Elektriline rinnapump Suavinex video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Elektriline rinnapump Suavinex”

Seotud tooted: