Manuaalne rinnapump Suavinex

 69.95

Manuaalne rinnapump Suavinex võimaldab teil hõlpsasti omavahel kombineerida rinnaga imetamist ja toitmist lutipudeli abil. Lihtne, ühe käega kasutatav pumbamehhanism võimaldab seda kasutada kõikjal, ilma et te oleksite sõltuv elektripistiku olemasolust. Komplekti kuuluvad Zero.Zero toitmistarvikud.

Ei ole saadaval

Teavitage mind kui on jälle saadaval

Tootekood: 3175179 Kategooria:
Bränd:Suavinex

Manuaalne rinnapump Suavinex on ideaalne neile emadele, kes eelistavad pakkuda beebile mõlemat toitmisviisi korraga ehk imetavad rinnaga, kui ka lutipudeliga.

Ergonoomiline, pehme koonus ümbritseb õrnalt rinna ja stimuleerib piimavoolu. Spetsiaalne pump soodustab loomulikku laktatsiooni ja jäljendab naturaalset, imiku tavapärast imemise rütmi.

Komplekti kuulub ainulaadne rinnapiima toitmissüsteem Zero.Zero, mis sisaldab adaptiivse vooluga lutti (A), kolme ühekordselt kasutatavat säilituskotti, millel on hermeetiliselt suletavad korgid ja spetsiaalne plastist hoidik.

Zero.Zero lutiosa imiteerib täiuslikult ema rinnanibu pikkust, kuju ja tekstuuri, nii et imik ei tunneta erinevust ja võtab nii rinda kui ka pudelit võrdse kergusega vastu. See võimaldab teil toetada kombineeritud toitmist ja mitte loobuda võimalusest oma last rinnaga toita.

Rinnapump ühildub kõigi Suavinexi lutipudelitega. Seda on väga lihtne kasutada ja piima saab ühe käega välja pumbata. See ei vaja vooluvõrku, mis muudab selle ideaalseks külaskäikudel või reisil.

Komplekti kuuluvad manuaalne rinnapump, kaanega kogumistops, kaanega lutt, kolm rinnapiimakotti, kotifiksaator ning riidest kott säilitamiseks ja transportimiseks.

Manuaalne rinnapump Suavinex eelised:

  • Lihtne ja kasutatav ühe käega
  • Imiteerib lapse imemisrütmi
  • Soodustab loomulikku imetamist
  • Ideaalne kombineeritud toitmiseks
  • Komplektis Zero.Zero toitmistarvikud
  • Kompaktne ja kaasaskantav
Tüüp

Manuaalne

Lutipudel komplektis

Ei

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Manuaalne rinnapump Suavinex”

Seotud tooted: