Lutipudel Suavinex Zero.Zero Anti-Colic 0+, 180 ml

 16.95

Kaunis ja mugav Suavinex Zero.Zero lutipudel rõõmustab oma väikseid omanikke ning nende vanemaid mitte ainult välimuse vaid ka praktilisuse poolest. Tänu ergonoomilise lutile, mis imiteerib ema rinnanibu, sobib see imikutele esimestest elupäevadest ja lahendab koolikute probleemi.

Tootekood: 3189104 Kategooria:
Bränd:Suavinex

Zero.Zero lutipudel on ainulaadne toode beebidele ja nende vanematele. Suavinexi spetsialistid suutsid naise rinna kuju uurides luua pudeli, mis aitab vältida õhu allaneelamist imemise ajal ja seetõttu leevendada lapse ebamugavustunnet kõhus.

Uuenduslik anti-koolik süsteem takistab õhumullide tekkimist ja nende jõudmist lapse kõhtu. Pudel on suurepärane abivahend toimetulekuks gaasidega lapse esimestel elukuudel. Plastkarbi sees on spetsiaalne patenteeritud kotike, mis töötab sarnaselt ema rinnanäärmetele ning reageerib lapse imemisliigutustele.

Pudeli pehme silikoonist lutt on oma kuju, suuruse ja pehmuse poolest makimaalselt sarnane ema rinnanibule. Tänu sellele saab kombineerida rinnaga toitmist ja lutipudelist lapse toitmist.

Mugavuse ja ohutuse tagamiseks on Suavinex 180 ml pudelil 2 erinevat vedeliku voolukiirust. Aeglane vool (S) sobib imikutele, keda toidetakse rinnapiimaga või kohandatud piimaseguga. Kohanev ehk adaptiivne voolukiirus (A) võimaldab pudelil reageerida lapse imemisjõule ja anda rohkem või vähem vedelikku vastavalt lapse pingutusele.

Suavinex antikooliku lutipudel kohaneva voolukiirusega (A) sobib toitmiseks ka enneaegsetele imikutele, kellel on nõrk imemisrefleks ja kes alles õpivad ise sööma.

Lutipudel Suavinex Zero.Zero 180 ml eelised:

 • Innovatiivne süsteem õhumullide vastu
 • Pehme ergonoomiline lutiosa
 • Imiteerib ema rinda
 • 2 erinevat voolukiiruse võimalust
 • Sobib enneaegse beebi toitmiseks (Adaptable Flow)
 • Sertifitseeritud ja ohutud materjalid
 • Valmistatud Euroopas
Lapse vanus

0+

Luti materjal

Silikoon

Maht

180 ml

Lutipudel Suavinex Zero.Zero Anti-Colic video:

1 arvustus tootele Lutipudel Suavinex Zero.Zero Anti-Colic 0+, 180 ml

 1. Eesti

  Triin T.

  Soovitan soojalt, meie pisikesele enneaegsele sobis see pudel väga!

Show only reviews in Eesti (1)

Lisa arvustus

Seotud tooted: