Pudelilutt Suavinex Zero.Zero, 2 tk

 8.95

Pudelilutt Sauvinex Zero.Zero komplekt koosneb kahest vahetatavast söötmispudeli lutist, mis aitavad hoida beebi toidunõude hügieeni. Valikus on kolm erineva voolukiirusega pudelilutti, mida saab valida vastavalt lapse eale. Komplektis on kaks anti-colic sama voolukiirusega pudelilutti.

Tootekood: 049948 Kategooria:
Bränd:Suavinex

Väga pehmed, anatoomilise kujuga antikoolik lutid sobivad ideaalselt lapse toitmiseks igas arenguetapis. Komplektis on kaks sama vedelikuvooluga (S, M või A) lutipudeli lutti, mis sobivad Suavinex Zero.Zero 180 ml ja 270 ml pudelitele.

Aeglase vooluga (S) lutt laseb läbi minimaalse koguse vedelikku ja nõuab lapselt kõige rohkem imemisjõudu. Seda voolukiirust soovitatakse imikutele alates esimestest elupäevadest. Avatusest leiab läbipääsu vesi, glükoos, rinnapiim või vedel piimasegu.

Keskmise voolukiirusega (M) lutt sobib keskmise vooluhulgaga vedelikega tarbimiseks, nagu seda on mahlad, piim ja väga lahjad pudrud.

Adaptiivse ehk kohanduva vooluga lutt (A) reguleerib end vastavalt lapse imemistugevusele ja annab vedeliku koguse vastavalt pingutustele. See on kõige sobivam võimalus rinnaga toitmise ja lisatoidu pakkumise ühendamiseks.

Iga luti kuju jäljendab maksimaalselt ema rinna kuju, mis võimaldab jätkata samaaegselt ka rinnaga toitmist. Zero.Zero pudelid sobivad enneaegsete imikute toitmiseks, kellel on nõrk imemisrefleks.

Pudelilutt Suavinex Zero.Zero, 2 tk eelised:

  • Pehme ja ergonoomiline
  • Jäljendab ema rinnakuju
  • Anti-colic
  • Kaasas 2 lutti
  • Valik aeglase, keskmise või kohandatava voolu vahel
  • Sobib enneaegsete imikute toitmiseks (Adaptable Flow)
Lapse vanus

0+

Luti materjal

Silikoon

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Pudelilutt Suavinex Zero.Zero, 2 tk”

Seotud tooted: