Piimasäilitusanumad Suavinex, 10 tk

 19.95

Piimasäilitusanumad Suavinexi komplekt võimaldab teil õigesti hoiustada kõige maitsvamat ja tervislikumat toitu oma väikestele. Kuna piim on jaotatud portsjoniteks ja hermeetiliselt suletud, on seda lihtne säilitada, transportida ja kasutada, kui seda vajate.

Ei ole saadaval

Teavitage mind kui on jälle saadaval

Tootekood: 3188427 Kategooria:
Bränd:Suavinex

Mugavad säilituskonteinerid Suavinexi võimaldavad rinnapiima säilitada külmikus või hoida seda sügavkülmas. Väikseid mahuteid on lihtne kaasa võtta tänu nende keeratavatele kaantele, mis on lekkekindlad.

Komplektis on 10 topsi ja 10 kaant. Tühje konteinereid saab paigutada üksteise sisse, et hoida ruumi kokkuhoidlikult. Täidetuid nõusid saab aga ladustada üksteise peale. Piima või toiduga täidetud purke võib vildikaga märkida selleks ettenähtud kohas, et te teaksite iga portsjoni valmistamise kuupäeva ja kellaaega.

Ühe anuma mahutavus on 200 ml, mis võimaldab säilitada üsna palju piima. Kui teie laps on aga juba vanem, saate purgis hoida püreed, piimasegusid ja muud imikutoitu.

Piimasäilituskonteiner ühildub Suavinexi rinnapumpadega, nii et saate piima otse topsi pumbata ja seejärel panna see külmikusse või sügavkülma. Konteinerit võib kuumutada ka mikrolaineahjus.

Piimasäilitusanumad Suavinex eelised:

  • Mitmekordne kasutusvõimalus
  • Komplekti kuulub 10 purki
  • Suletavad, lekkekindlad kaaned
  • Aja ja kuupäeva märkimise koht
  • Võib soojendada mikrolaineahjus
  • Võib pesta nõudepesumasinas
Koostis

Polüpropüleen (PP)

Maht

200 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Piimasäilitusanumad Suavinex, 10 tk”

Seotud tooted: