Mänguasi lutiga Minikoioi Sleep Buddy

 19.95

Rahustav mänguasi lutiga Minikoioi Sleep Buddy on täiuslik kaaslane teie lapsele magamamineku ajal. Armas kaisuloom pakub lapsele võimalust korraga nii luti imemist, kui pehmet kaisutust. Karvase sõbra süles saab teie laps kergemini lõõgastuda ja uinuda.

Tootekood: 101010009 Kategooria:
Bränd:Minikoioi

Mänguasi lutiga Minikoioi Sleep Buddy on suurepärane võimalus õpetada teie lapsele rahunemist ja iseseisvalt magama jäämist. Lelu aitab lutti paigal hoida ja takistab selle mahakukkumist ja kadumist. Nii ei pea te kogu aeg püsti tõusma, kui laps on luti maha pillanud.

Sleep Buddy on suurepärane vahend, mis aitab lahendada levinud pöidla imemise probleemi, sest samal ajal kui lutt rahuldab imemisrefleksi, pakub pehme kaisukas teie lapsele vajalikku taktiilset kontakti.

Luti suurus sobib ideaalselt nii vastsündinutele kui ka suuremale beebidele. Komplekti kuulub spetsiaalne kaas, luti hügieeniliseks hoiustamiseks.

Mänguasi on väga pehme ja kerge, mis teeb selle kasutamise väikestele lastele ohutuks. Võite valida jänese, karu või elevandi, kellega koos unne suikuda. Valides sobivat mänguasja vaadake loomakese värvust, mitte luti värvi, sest luti värvus võib erineda fotol olevast.

Mänguasi lutiga Minikoioi Sleep Buddy eelised:

  • Pakub lapsele taktiilset kontakti
  • Ei lase lutil kaduma minna
  • Ohutu vastsündinule
  • Mittetoksiline, ei sisalda plasti, BPA-d, PVC-d ja ftalaate
Lapse vanus

0+

Koostis

100% premium silikoon

Standard

EN 71

Mänguasi lutiga Minikoioi Sleep Buddy video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mänguasi lutiga Minikoioi Sleep Buddy”