Kaisukaru roosa müraga Moonie Humming Bear

 69.00

Pehme kaisukaru Moonie Humming Bear, millel on roosa müra funktsioon ja valgustus. Valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast. Mänguasi esitab reaalset helisalvestust südamelöökidest emaüsas, merelainte kohinat, veevulinat, unelaulu jm.

Võib kasutada alates sünnist.

Tootekood: 986187 Kategooriad: , ,
Bränd:Moonie

Moonie Organic on eriline beebitoodete sari, mis on valmistatud keskkonnahoidu silmas pidades. Moonie mänguasjade tootmisel kasutatakse 100% orgaanilist puuvilla (GOTS-sertifikaat), toksiinide vabasid värvaineid ja täitematerjalina taaskasutatud materjale. Moonie mõmmi on GMO-vaba ja vastsündinutele täiesti ohutu.

Mänguasi Moonie kaisukaru aitab teie beebil sügavalt ja magusalt magada. Kaisukaru poolt tekitatud roosa müra ei ole arvutiga genereeritud, vaid on tõeline helisalvestis. Rahustav heli summutab kõrvalised olmehääled ja tagab teie lapsele rahuliku ja kauakestva une.

Emaüsa helid ja südamelöökide autentne salvestus aitab last rahustada ja tekitab temas turvatunde. Läänemere kaldal salvestati merelainete heli ja Tatra mägedes oja mühin. Lisaks oskab karupoeg esitada ka tuule, metsa, vihma ja erilise hällilaulu helisid.

Mänguasja sees on LED-lamp, mis helendab 7 erinevas pehmes värvitoonis. LED-valgusti ei lähe kuumaks ja on lapsele täiesti ohutu. Soovi korral võite oma Moonie heli vaigistada ja kasutada seda ainult öösel valgustina.

Mänguasjal on Smart Cry detektor, mis reageerib lapse ootamatule ärkamisele unest. Niipea, kui laps hakkab liigutama ja nutma, lülitab kaisukaru valguse sisse ja aktiveerib roosa müra. See rahustab last ja võimaldab tal magusasse unne naasta.

Pärast 30 minutit lülitub mänguasi välja ja läheb 3-tunnisele ooterežiimile. Kui laps uuesti nutab, lülitab Moonie viimase heli veel 30 minutiks sisse ja tsükkel kordub. Samuti saate Smart Cry funktsiooni aktiveerida ka käsitsi ja asetada mänguasja magava lapse juurde voodisse.

Moonie Organic Bearil on sisseehitatud aku, mida saab laadida USB-kaabli kaudu. Aku täielikuks laadimiseks kulub 3 tundi, mis tagab 8 tundi pidevat mänguasja töötamist, kui valgus ja heli on sisse lülitatud. Vajaduse korral saate hõlpsasti eemaldada lambi ja aku ning pesta karu (käsitsi).

Moonie mänguasju toodetakse Euroopas piiratud koguses ja need vastavad ELi kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Lisaks sellele on mänguasju testitud SGSi katselaboris Šveitsis ja need vastavad direktiivile 2009/48/EC, mis kinnitab nende ohutut kasutamist vastsündinutele.

Kaisukaru Moonie Humming Bear eelised:

 • Valmistatud keskkonnasõbralikust orgaanilisest puuvillast
 • Ohutu imikutele
 • Reprodutseerib madalsageduslikku roosat müra
 • Ehtsate helide salvestused
 • Helitugevuse reguleerimine
 • Mittesoojenev, eemaldatav LED-valgusti
 • Saab kasutada öösel valgustina
 • Smart Cry detektor (reageerib automaatselt nutvale lapsele)
 • Sisseehitatud laetav aku
 • Kuni 8 tundi pidevat tööaega
 • Limiteeritud tootmine (Euroopa)

Mis on roosa müra?

Roosa müra sisaldab sagedusi vahemikus 20 Hz kuni 20 000 Hz – ja need kõik on inimkõrvale kättesaadavad helid. Me oleme kuulnud roosat müra juba enne meie sündi – see moodustub emaka sees hingamise ja südamelöökide rütmist. Just see rahustab last ja paneb ta end turvaliselt tundma. Roosa müra hõlmab enda alla ka lehtede kahinat, oja voolu, vihma häält jne.

Roosa müra eriline omadus teie lapse une jaoks on see, et ta summutab väliste helide madalad sagedused, muutes need teie lapsele praktiliselt kuuldamatuks. See tähendab, et teie laps ei suuda eristada näiteks televiisori või vestluse heli kõrvalruumis, kui mänguasi on sisse lülitatud.

Roosa müra kuulamine meenutab lapsele muretut aega oma ema kõhus, mistõttu ta rahuneb ja uinub kiiresti.

Lapse vanus

0+

Koostis

100% orgaaniline puuvill

Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Aku

Töörežiimide arv

6

Mõõtmed

29 x 19,5 x 10,5 cm

Standard

2009/48/EC

Kaisukaru Moonie video:

Moonie Humming Bear kasutusjuhend:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaisukaru roosa müraga Moonie Humming Bear”

Seotud tooted: