Arendav pall Done by Deer Puffee

 26.95

Pehme ja mitmevärviline arendav pall Done by Deer Puffee. Värvide mitmekesisus köidab kiiresti lapse tähelepanu ja kalakese ebaharilikud sensoorsed omadused aitavad tal keskenduda arendavale mängule.

Imikutele 0+.

Tootekood: 4313747 Kategooriad: ,

Mänguhoos on lapse tähelepanu Puffee pallkalale garanteeritud. Veeretage palli ja see teeb põnevat häält, mis julgustab teie last sellele järele roomama. Vaatamata pehmetele materjalidele tagab ümmargune kuju täpse veeremise suuna.

Puffee aktiivsuspall on varustatud arvukate mitmevärviliste tekstiilsiltidega, millest igaüks pakub beebi väikestele sõrmedele kirjeldamatuid puutekogemusi.

Laps tahab kindlasti silikoonist tehtud kalasaba hammustada ja just selleks ongi see mõeldud! Tekstuurne pind rahustab sügelevaid igemeid ja leevendab hambumuse protsessi. Pehmed uimed tekitavad pealevajutamisel meeldivat vibratsiooni.

Elastse aasa abil saab mänguasja hõlpsasti mängumati või lapsevankri külge kinnitada. Beebile meeldib seda katsuda, sest see on valmistatud pehmest ja siledast materjalist, mida on väga meeldiv puudutada

Mänguasja on väga lihtne hooldada – määrdumise saab eemaldada niiske lapiga.

Arendav pall Done by Deer Puffee eelised:

  • Arendab kõiki lihasgruppe
  • Stimuleerib mentaalset arengut
  • Arendab nii üld- kui ka peenmotoorikat
  • Edendab koordinatsiooni
  • Soodustab kuulmisvõimet
  • Taani disain
Lapse vanus

0+

Koostis

100% polüester, Taaskasutatud polüesterkiud

Mõõtmed

Ø 12 cm

Done by Deer: Happy Home

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Arendav pall Done by Deer Puffee”