Moonie kaisukaru roosa müraga

 59.00

Heliline Moonie kaisukaru Humming Bear, millel on roosa müra funktsioon ja valgustus, tänu millele on ta ideaalne abiline beebi uinumisel. Mänguasi esitab reaalset helisalvestust südamelöökidest emaüsas, merelainte kohinat, veevulinat, unelaulu jm.

Võib kasutada alates sünnist.

Tootekood: 986088 Kategooria:
Bränd:Moonie

Moonie kaisukaru on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis on tunnustatud ÖKO-TEX sertifikaadiga ning lastele ohutud. Pehme ja õrn materjal lausa paitab, kui seda puudutada.

Mänguasi Humming Bear aitab teie beebil sügavalt ja magusalt magada. Kaisukaru poolt tekitatud roosa müra ei ole arvutiga genereeritud, vaid on reaalne helisalvestis. Rahustav heli summutab kõrvalised olmehääled ja tagab teie lapsele rahuliku ja kauakestva une.

Emaüsa helid ja südamelöökide autentne salvestus aitab last rahustada ja tekitab temas turvatunde. Läänemere kaldal salvestati merelainete heli ja Tatra mägedes oja mühin. Lisaks oskab mõmmi esitada ka tuule, metsa, vihma ja erilise hällilaulu helisid.

Mänguasja sees on LED-lamp, mis helendab 7 erinevas pehmes värvitoonis. LED-valgusti ei lähe kuumaks ja on lapsele täiesti ohutu. Soovi korral võite oma Moonie heli vaigistada ja kasutada seda ainult öösel valgustina.

Mänguasjal on Smart Cry detektor, mis reageerib lapse ootamatule ärkamisele unest. Niipea, kui laps hakkab liigutama ja nutma, lülitab kaisukaru valguse sisse ja aktiveerib roosa müra. See rahustab last ja võimaldab tal magusasse unne naasta.

Pärast 30 minutit lülitub mänguasi välja ja läheb 3-tunnisele ooterežiimile. Kui laps uuesti nutab, lülitab Moonie viimase heli veel 30 minutiks sisse ja tsükkel kordub. Samuti saate Smart Cry funktsiooni aktiveerida ka käsitsi ja asetada mänguasja magava lapse juurde voodisse.

Moonie Humming Bear on sisseehitatud aku, mida saab laadida USB-kaabli kaudu. Aku täielikuks laadimiseks kulub 3 tundi, mis tagab 8 tundi pidevat mänguasja töötamist, kui valgus ja heli on sisse lülitatud. Vajaduse korral saate hõlpsasti eemaldada lambi ja aku ning pesta mõmmit.

Moonie mänguasju toodetakse Euroopas piiratud koguses ja need vastavad ELi kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Lisaks sellele on mänguasju testitud SGSi katselaboris Šveitsis ja need vastavad direktiivile 2009/48/EC, mis kinnitab nende ohutut kasutamist vastsündinutele.

Moonie kaisukaru Humming Bear eelised:

 • Valmistatud öko-matrjalidest
 • Ohutu imikutele
 • Reprodutseerib madalsageduslikku roosat müra
 • Ehtsate helide salvestused
 • Helitugevuse reguleerimine
 • Mittesoojenev, eemaldatav LED-valgusti
 • Saab kasutada öösel valgustina
 • Smart Cry detektor (reageerib automaatselt nutvale lapsele)
 • Sisseehitatud laetav aku
 • Kuni 8 tundi pidevat tööaega
 • Limiteeritud tootmine (Euroopa)

Mis on roosa müra?

Roosa müra sisaldab sagedusi vahemikus 20 Hz kuni 20 000 Hz – ja need kõik on inimkõrvale kättesaadavad helid. Me oleme kuulnud roosat müra juba enne meie sündi – see moodustub emaka sees hingamise ja südamelöökide rütmist. Just see rahustab last ja paneb ta end turvaliselt tundma. Roosa müra hõlmab enda alla ka lehtede kahinat, oja voolu, vihma häält jne.

Roosa müra eriline omadus teie lapse une jaoks on see, et ta summutab väliste helide madalad sagedused, muutes need teie lapsele praktiliselt kuuldamatuks. See tähendab, et teie laps ei suuda eristada näiteks televiisori või vestluse heli kõrvalruumis, kui mänguasi on sisse lülitatud.

Roosa müra kuulamine meenutab lapsele muretut aega oma ema kõhus, mistõttu ta rahuneb ja uinub kiiresti.

Lapse vanus

0+

Koostis

100% puuvill

Toiteallikas

Aku

Töörežiimide arv

6

Mõõtmed

29 x 19,5 x 10,5 cm

Standard

2009/48/EC, OEKO-TEX

Moonie kaisukaru video:

Moonie Humming Bear kasutusjuhend:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Moonie kaisukaru roosa müraga”

Seotud tooted: