Beebivoodi YappyKids YappyQu

 190.00 255.00

Lihtne ja vastupidav beebivoodi YappyKids YappyQu on suurepärane näide klassikalisest stiilist ja kaasaegsest lähenemisest. Vaoshoitud disaini armastavad paljud, kuid veelgi enam hinnatakse voodi funktsionaalsust. Laps mitte ainult ei maga võrevoodis, vaid ka mängib ja avastab maailma.

Tootekood: 387502 Kategooria:
Bränd:YappyKids

YappyQu lapsevoodi saab kahtlemata beebi lemmikpaigaks. See on avar, mugav ja ilus ning on võitnud paljude vanemate südamed, kes soovivad kinkida oma lastele õnnelikku lapsepõlve.

Beebivoodi on valmistatud kasepuidust, mis on ökoloogiline ja kerge materjal ning ohutu uuele ilmakodanikule. Puidu töötlemisel kasutatakse vaid looduslikke materjale – veepõhiseid värve ja lakke. Toode vastab ELi normidele ning sellel on kvaliteedi-, keskkonnasõbralikkuse- ja ohutussertifikaat.

Voodi sobib standardsele 120×60 cm suurusele voodimadratsile ja voodipõhja kõrgus on reguleeritav vastavalt lapse vanusele. Ülemine tasand on 56 cm, keskmine tasand 43 cm ja alumine tasand 26 cm põrandast. Need mõõtmed ei arvesta madratsi kõrgust, mis on tavaliselt 9 cm.

Tänu sellele, et võrevoodi esiseina saab ühe käega mugavalt alla lasta, on ligipääs voodile lihtne. See on tarvilik, kui te näiteks samal ajal hoiate oma last süles. Suuremate laste jaoks on tootja välja mõelnud 3 eemaldatavat vedrudega võrepulka, mis võimaldavad mudilasel iseseisvalt voodisse pugeda.

Voodi jalgadele saab paigaldada spetsiaalsed rattad (ei kuulu komplekti ja ostetakse eraldi), mis hõlbustavad voodi ümberpaigutamist.

Soovi korral saate lastetuba täiendada praktilise riidekapi ja kummutiga, millel on eemaldatav mähkimisalus, YappyKids mööblikollektsioonist.

Beebivoodi YappyKids YappyQu eelised:

  • Valmistatud naturaalsest puidust
  • 3 voodipõhja kõrgust
  • Vastab EL standardile
  • Külge saab langetada
  • Eemaldatavad võrepulgad
Lapse vanus

0 k – 3 a

Materjal

Kask

Voodipõhi

Puitlippidest

Voodipõhja kõrguse asendid

3

Sobiva madratsi suurus

120 x 60 cm

Madrats kuulub komplekti

Ei

Muudetav külje kõrgus

Jah

Eemaldatav külg

Jah

Eemaldatavad küljepulgad

Jah

Standard

EN 716

Mõõtmed

125 x 68,5 x 98,5 cm

Beebivoodi YappyKids YappyQu video:

Kuidas reguleerida esikülge:

Kuidas valida beebivoodi:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Beebivoodi YappyKids YappyQu”

Seotud tooted: