Kiikvoodi YappyKids YappyMove

 390.00 395.00

Kiikvoodi YappyKids YappyMove aitab lapsel kiiresti magama jääda ja magusaid unenägusid nautida. Spetsiaalne kiigusüsteem, mis pendeldab paralleelselt põrandaga, aitab teie lapsel lõõgastuda. Ja vanematele annab see rohkem vaba aega ja puhkust.

Tootekood: 387342 Kategooria:
Bränd:YappyKids

YappyMove lastevoodi on varustatud pendelkiige süsteemiga. Kiikumise nurk on rangelt kooskõlas eeskirjade ja standarditega, mis teeb lapse olemise turvaliseks. Enamus beebidele meeldib see kiikuv liikumine, sest nad tunnevad end samamoodi nagu ema või isa neid süles kannab.

Pendlisüsteemi tundlikkus on üsna kõrge – kiikvoodi reageerib hästi lükkamisele ja kõigub vastavalt teie poolt rakendatud jõule. Soovi korral saab võrevoodi hõlpsasti kinnitada, et see ei kiiguks.

Vanemate jaoks on meeldiv lisavõimalus see, et esikülje saab ühe käega alla lasta, mis teeb juurdepääsu beebile palju lihtsamaks. Voodi all on mahukas väljatõmmatav sahtliosa mänguasjade, voodiriiete ja beebitarvikute hoidmiseks. Sahtli kinnine kaas takistab asjade tolmumist.

Voodi on valmistatud pöögipuust. See on väga vastupidav ja on hea kulumiskindlusega. Sobib ideaalselt lapsele tema esimestest elupäevadest. Puitpindade katmiseks on kasutatud veepõhist värvi ja lakki.

Voodipõhja saab kinnitada ühele kolmest asendist: 58 cm kõrgusele põrandast vastsündinute puhul, 43 cm pisut vanemate imikute puhul ja 27 cm juba seista oskavate väikelaste puhul. Iseseisvalt ja kindlalt kõndiva lapse puhul saab 3 külgmist vedruga varustatud võrepulka eemaldada ja võimaldada seeläbi lapsele ligipääsu oma pessa.

Soovi korral saate lastetuba täiendada praktilise riidekapi ja kummutiga, millel on eemaldatav mähkimisalus, YappyKids mööblikollektsioonist.

Kiikvoodi YappyKids YappyMove eelised:

  • Valmistatud naturaalsest puidust
  • Pendelkiige süsteem
  • 3 voodipõhja kõrgust
  • Suur kaanega pesusahtel
  • Eesmise külje langetamine
  • Eemaldatavad vedruga võrepulgad
Lapse vanus

0 k – 3 a

Materjal

Pöök

Voodipõhi

Puitlippidest

Voodipõhja kõrguse asendid

3

Sobiva madratsi suurus

120 x 60 cm

Madrats kuulub komplekti

Ei

Muudetav külje kõrgus

Jah

Eemaldatav külg

Jah

Eemaldatavad küljepulgad

Jah

Mõõtmed

126,5 x 68 x 96 cm

Kiikvoodi YappyKids YappyMove video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Kiikvoodi YappyKids YappyMove”

Seotud tooted: