Beebivoodi TODO Nursery Oaky

 440.00

Totally green! Beebivoodi TODO Nursery Oaky ühendab endas märkimisväärse esmaklassilise kvaliteedi, eksklusiivse disaini ja 100% keskkonnasõbralikkuse. See on käsitsi valmistatud kasevineerist ja elegantselt täiendatud naturaalse tammepuidu elementidega.

Voodiga saate kaasa ehtsa kasepuu istutuskomplekti!

Tootekood: COT-OA002 Kategooria:

Esimene asi, mis Oaky võrevoodi nägemisel silma hakkab, on selle esteetiline ja ainulaadne disain. Teil tekib kindlasti soov voodile ring peale teha ja seda iga nurga alt vaadata.

Tänu horisontaalsetele ja vertikaalsetele mustrijoonte kasutamisele voodi disainis, sobib mööbliese efektselt igasse tuppa, samas kui kinnised otsaseinad kaitsevad teie last tõmbetuule ja otseste päikesekiirte eest. Tammepuidust dekoratiivsed siilud voodipeatsil võimaldavad teil tunnetada kontakti loodusega ka siseruumides olles.

Võrevoodi Oaky on valmistatud keskkonnasõbralikust kasevineerist, mis on väga vastupidav ja vastsündinutele täiesti ohutu. Selle materjali vastupidavus võimaldab voodit kasutada aastaid ja anda seda edasi noorematele õdedele-vendadele.

Võrevoodi põhja saab seada kolmele tasemele – 27,5, 41,5 või 56,5 cm kõrgusele põrandast. Langetage voodipõhja vastavalt lapse kasvule, võttes arvesse tema võimet iseseisvalt istuda, püsti seista ja hüpata.

Voodi sobib standardsele 120×60 cm suurusele madratsile (ei kuulu komplekti).

Pange tähele:

Kogu TODO Nursery lastetoa mööbel on valmistatud käsitööna Euroopas ja vastab Euroopa kvaliteedi- ja ohutusstandarditele. Oaky võrevoodi on valmistatud kasevineerist (mis ei sisalda formaldehüüdi), veepõhistest värvidest ja pliivabadest ühenditest, mis on lastele ohutud.

Beebivoodi TODO Nursery Oaky eelised:

  • Valmistatud naturaalsest puidust
  • Tammepuidust liistud peatsis
  • Esmaklassiline kvaliteet
  • Käsitsi valmistatud (Euroopa)
  • Eksklusiivne disain
  • 3 madratsi kõrguse asendit
  • Äärmiselt vastupidav ja kauakestev
  • Keskkonnasõbralikud materjalid
  • Kaasas kasepuu istutuskomplekt

TODO Nursery Roheline Missioon

Iidsetel aegadel istutasid meie esivanemad iga kord puu, kui perre sündis laps. TODO Nursery ühendab vanad traditsioonid ja kaasajal olulise keskkonna eest hoolitsemise, istutades ühe puu iga müüdud mööblieseme kohta.

Koos ostuga saab ostja kaasa oma kasepuu istutuskomplekti. Võite selle oma koduõue või parki istutada ning puu kasvab koos teie lapsega.

Seega saab loodus meilt iga valmistatud voodi eest kaks ilusat ja tugevat puud.

Lapse vanus

0 k – 3 a

Materjal

Kasevineer, Tamm

Voodipõhi

Vineer

Voodipõhja kõrguse asendid

3

Sobiva madratsi suurus

120 x 60 cm

Madrats kuulub komplekti

Ei

Muudetav külje kõrgus

Ei

Eemaldatav külg

Ei

Eemaldatavad küljepulgad

Ei

Standard

EN 716-1:2017, EN 716-2:2017

Mõõtmed

124 x 64 x 95,5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Beebivoodi TODO Nursery Oaky”

Seotud tooted: