Beebivoodi TODO Nursery Edgy

 380.00

100% öko! Beebivoodi TODO Nursery Edgy on valmistatud erilise hoolega mõeldes meid ümbritseva rohelise keskkonna peale. Lapsevoodi on valmistatud käsitööna ökosõbralikust kasevineerist ja on beebidele täiesti turvaline nende esimesest elupäevast.

Tootekood: COT-ED002 Kategooria:

Beebivoodi Edgy on preemiumklassi mööbliese, milles on ühendatud ainulaadne esteetiline disain, keskkonnasõbralikkus ja 100% ohutus vastsündinutele.

Voodi valmistamisel kasutatakse balti kasevineeri, mis on keskkonnasõbralik materjal, kuid samas ka eriti tugev ja kauakestev. Tänu kõrgele vastupidavusele võib selles võrevoodis sirguda rohkem kui üks laps, isegi kui igaüks neist tahab selles hüpata.

Elegantsed tugevad voodijalad ei hoia võrevoodit mitte ainult kindlalt paigal, vaid annavad sellele ka eksklusiivse ja esindusliku välimuse. Lisaks sellel võimaldavad kõrged jalad hõlpsat juurdepääsu voodialuse koristamiseks ja kasutada seda ruumi käepärase mänguasjakasti paigutamiseks.

Kinnine peatsiosa aitab kaitsta teie last otsese päikesevalguse ja tõmbetuule eest.

Voodile sobib standardse suurusega 120×60 cm madrats (ei kuulu komplekti), mida saab asetada kolmele eritasandi – 25,5, 40 või 55 cm kõrgusele põrandast. Lapse kasvades suuremaks, võite madratsi aluse asetada kõige madalamale tasandile ja eemaldada ühe võreseina.

Lastevoodit saab täiendada Edgy sarja kummutiga, mis muudab lastetoa veelgi ilusamaks ja funktsionaalsemaks.

Pange tähele:

Kogu TODO Nursery lastetoa mööbel on valmistatud käsitööna Euroopas ja vastab Euroopa kvaliteedi- ja ohutusstandarditele. Edgy võrevoodi on valmistatud kasevineerist (mis ei sisalda formaldehüüdi), veepõhistest värvidest ja pliivabadest ühenditest, mis on lastele ohutud.

Beebivoodi TODO Nursery Edgy eelised:

  • Valmistatud naturaalsest puidust
  • Esmaklassiline kvaliteet
  • Käsitsi valmistatud (Euroopa)
  • Eksklusiivne disain
  • 3 madratsi kõrgusasendit
  • Eemaldatav küljesein
  • Äärmiselt tugev ja vastupidav
  • Keskkonnasõbralikud materjalid
  • Kaasas kasepuu istutuskomplekt

TODO Nursery Roheline Missioon

Iidsetel aegadel istutasid meie esivanemad iga kord puu, kui perre sündis laps. TODO Nursery ühendab vanad traditsioonid ja kaasajal olulise keskkonna eest hoolitsemise, istutades ühe puu iga müüdud mööblieseme kohta.

Koos ostuga saab ostja kaasa oma kasepuu istutuskomplekti. Võite selle oma koduõue või parki istutada ning puu kasvab koos teie lapsega.

Seega saab loodus meilt iga valmistatud voodi eest kaks ilusat ja tugevat puud.

Lapse vanus

0 k – 3 a

Materjal

Kasevineer

Voodipõhi

Vineer

Voodipõhja kõrguse asendid

3

Sobiva madratsi suurus

120 x 60 cm

Madrats kuulub komplekti

Ei

Muudetav külje kõrgus

Ei

Eemaldatav külg

Jah

Eemaldatavad küljepulgad

Ei

Standard

EN 716-1:2017, EN 716-2:2017

Mõõtmed

124 x 64 x 90 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Beebivoodi TODO Nursery Edgy”

Seotud tooted: