Madrats YappyKids Premium YappyEco, 120×60 cm

 190.00

Lastevoodi madrats YappyKids YappyEco on preemium toode, mille põhitäidiseks on kaamelivill. Elastne ning samas piisavalt jäik, et teie laps saaks mugavalt uinuda ning tervelt kasvada. Sobib standard voodile 120×60 cm.

Tootekood: 387533 Kategooria:
Bränd:YappyKids

Beebimadrats Premium YappyEco tagab kvaliteetse ja tervisliku une, mis on oluline lülisamba nõuetekohaseks arenguks ja lapse kasvuks esimestel elukuudel ja -aastatel. Madratsi vajaliku kõvaduse ja elastsuse tagavad kaks sisemist 3 cm kõrgust kihti hobusejõhvist ja sisalkiust.

Hobusejõhvi eripära on selle võime säilitada lapsele mugav temperatuur ning lapsele tagada ideaalne mikrokliima magamiseks. Lisaks kuivab see kiiresti.

Sisalkiud aitab samuti säilitada mikrokliimat, kuid selle peamine ülesanne on tagada hingavus. See on lastele oluline, kuna nende kehad kipuvad kergelt ülekuumenema ja nende nahk peab saama kogu aeg hingata. Sisal ei krõbise ja ei tee häält, tänu millele saab ka kõige aktiivsem laps vaikuses magada.

Sisekihid on ühelt poolt ümbritsetud puuvillasest riidest ja teiselt poolt kaamelivillast. Puuvillane pool sobib soojale ilmale ja aitab vältida lapse ülekuumenemist une ajal. Kaamelivilla pind tagab mugavuse külmal aastaajal ja väljaspool hooaega.

Madratsikate on valmistatud kvaliteetsest bambuskiust, millel on looduslik antibakteriaalne toime ja mis tagab uskumatult pehme pinna. Käepärane tõmblukk võimaldab madratsikatet lihtsalt eemaldada, kui on vaja seda pesta.

Madrats YappyKids Premium YappyEco eelised:

  • Kõrgekvaliteetne
  • Täitematerjal on erandlikult keskkonnasõbralik
  • 2 sisemist kihti
  • Looduslikud hingavad materjalid
  • Madratsikate antibakteriaalse toimega
  • Eemaldatav madratsikate, masinpestav
  • Sobib enamus lastevooditele
Lapse vanus

0+

Koostis

Hobusejõhv, Sisalikiud, Kaamelivill, Puuvill, Bambuskiud

Mõõtmed

120 x 60 x 9 cm

Madrats YappyKids Premium YappyEco video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Madrats YappyKids Premium YappyEco, 120×60 cm”