Wi-Fi beebimonitor kaameraga Alecto Smartbaby10

 79.00

Wi-Fi beebimonitor kaameraga Alecto Smartbaby10 on teie parim abiline, et hoida oma lapsel silma peal. Olenemata sellest, kas olete kõrvalruumis või liikvel, saate alati olla kursis sellega, mida laps teeb ja kuidas ta oma aega veedab, kui te eemal olete.

Tootekood: smartbaby10bk Kategooria:
Bränd:Alecto

Alecto Wi-Fi beebimonitor võimaldab vanematel igal ajal näha, mida nende laps teeb. See on kasulik siis, kui mudilane jääb üksi lastetuppa või kui lapse eest hoolitseb lapsehoidja. Nutitelefoni või tahvelarvuti abil näete videot reaalajas, kas teie imik on juba ärganud ja kuidas tal läheb.

Lapse tuppa paigaldamiseks mõeldud seadmel on kaugjuhtimisega kaamera, öönägemine ja kahepoolne tagasisidefunktsioon. Kus iganes te ka ei oleksite, saate oma lapsega rääkida ja teda oma häälega rahustada. Samuti võimaldab see teha ekraanipilti või salvestada videot, kui soovite jäädvustada mõnda toredat hetke oma mällu.

Beebiüksus on varustatud liikumis- ja helianduriga – see võimaldab teil saada teateid oma nutitelefoni või tahvelarvutisse siis, kui te neid vajate, selle asemel, et pidevalt ekraanile vaadata. See on väga mugav, kui jätate oma magava lapse üksi tuppa, et tegeleda oma asjadega.

Üks Alecto kaameraga beebimonitori peamisi omadusi on võimalus ühendada telefoni rakenduses rohkem kui üks Wi-Fi kaamera. See on kasulik, kui teie aktiivne laps jookseb toas ringi või kui teil on kaks või enam last. Video vaatamiseks saate kasutada erinevaid seadmeid, kui annate neile juurdepääsuõigused. Teisisõnu, kõik, kellele annate juurdepääsu, saavad antud pilti näha, kuid mitte keegi võõras.

HD-kaamera tagab kõrge pildikvaliteedi 1920×1080 ja vaatamisnurka saab hõlpsasti rakenduse kaudu reguleerida. Temperatuuri ja õhuniiskuse andurid ütlevad teile, kas teie laps tunneb end hetkel mugavalt ja kas näiteks lapse tuba tuleb tuulutada.

SmartLife’i rakendus on kõigile kasutajatele tasuta kättesaadav ja töötab suurepäraselt nii Androidis kui ka iOSis.

Pakend sisaldab seadet koos kaameraga, kasutusjuhendit, silikoonist jänesekõrva kinnitust, võrguadapterit ja seinakinnitust.

Wi-Fi beebimonitor kaameraga Alecto Smartbaby10 eelised:

  • Piiramatu tööraadius
  • Sisseehitatud liikumis-, heli-, temperatuuri ja niiskusandurid
  • Lihtne juhtimine nutitelefoni rakenduse kaudu
  • HD kvaliteediga pilt
  • Kahesuunaline kõneside
  • Lõbus disain jänesekõrvadega

Beebimonitor Alecto Smartbaby10 kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Vooluvõrk

Tööraadius

Piiramatu

Sagedus

50-60 Hz

Mõõtmed

13 x 8,5 x 8,5 cm

Kaal

0,33 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Wi-Fi beebimonitor kaameraga Alecto Smartbaby10”