Beebimonitor Babymoov Simply Care

 49.90

Beebimonitor Babymoov Simply Care on usaldusväärne ja seda on lihtne kasutada. Kvaliteetne kõlar ja audiovisuaalsed indikaatorid võimaldavad teil kuulda oma last, kui asute erinevates ruumides (kuni 300 m kaugusel) ning reageerida, kui teie laps ärkab või nutab.

Tootekood: A014014 Kategooria:
Bränd:Babymoov

Tänu Babymoovi audiomonitorile valitseb kodus täielik meelerahu teadmises, et lapsega on kõik hästi. Kui laps ärkab ja soovib ema ja isa tähelepanu, reageerib vanematepoolne seade kahekordse märguandega: heliga ja valgustatud märgutulega. Nii ei jää lapse toast tulev signaal kindlasti tähelepanuta.

Beebimonitor Simply Care omab kahte töökanalit, kiirgab minimaalselt elektromagneetilisi laineid ja on üks ohutumaid beebimonitore. Kui hääljuhtimisega VOX-funktsioon on aktiveeritud, lülitub seade sisse vaid siis, kui laps teeb häält. Tänu sellele ei edasta monitor pidevalt signaali, mis tähendab seda, et beebi on elektomagneetilise müra eest kaitstud.

Simply Care tehnoloogia tagab selge heli ilma häireteta, nii et saate hõlpsasti kuulda kõike, mis lapse toas toimub. Kasutamise lihtsustamiseks on tootel helitugevuse reguleerimine ja aku taseme näidik.

Komplekti kuulub 1 beebimonitor (saatja), 1 vanemamonitor (vastuvõtja) ja 2 vooluvõrgu adapterit (juhtmega kasutamiseks). Beebimonitor töötab ka patareidega (ei kuulu komplekti), mis muudab toote väga mobiilseks ja reisil olles asendamatuks.

Beebimonitor Babymoov Simply Care eelised:

  • VOX-režiim lainekiirguse vähendamiseks ja energia säästmiseks
  • Töötab nii vooluvõrgust, kui patareiga
  • Kahekordne märguanne (helisignaal ja visuaalne)
  • Selge heli ilma häireteta
  • 2 töökanalit

Beebimonitor Babymoov Simply Care kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Vooluvõrk, Patareid (AAA x 4)

Tööraadius

300 m

Emissiooni võimsus

1.25 mW

Sagedus

865 MHz

Mõõtmed

Karp: 20 x 17 x 5 cm

Kaal

0,28 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Beebimonitor Babymoov Simply Care”