Vankrikiigutaja Sleepytroll

 149.00

Vankrikiigutaja Sleepytroll on ideaalne abivahend lapsevanemale. See nutikas seade kiigutab last teie eest. Tänu sisseehitatud anduritele reageerib toode lapse nutmisele või liigutamistele.

Tootekood: 120008 Kategooria:

Enamik imikud armastavad kiigutamist ja see nõuab vanematelt omakorda pidevat liikvel olemist. Kiigutamise vajadus tuleneb asjaolust, et laps veedab suurema osa oma 9 kuust ema kõhus rütmiliselt liikudes. Juba sündinud laps rahuneb siis, kui ta tunneb taas oma harjumuspärast kiikumist. Paraku aga vanemad ei saa oma last alati katkematult kiigutada.

Kompaktne ja intelligentne Sleepytroll sobib absoluutselt kõikide lapsevankrite ja kiiguvoodite jaoks. Tänu sisseehitatud liikumis- ja helianduritele lülitub see automaatselt sisse, kui laps liigutab või nutab. Lisaks saate soovitud seadeid käsitsi seadistada, vähendades või suurendades kiikumise tugevust.

Seade töötab akutoitelt ja ei vaja alalist vooluallikat, seega saab seda kasutada ka välitingimustes. Vankrikiigutajal on IPX2 niiskuskindlus, mis võimaldab seda kasutada kerge vihma või lumesaju korral. Soovitatav kasutustemperatuur on -10 kuni 35 ℃.

Sleepytroll omab rahvusvahelist patenti, TÜV ohutuse sertifikaati, CE ja FCC standardite ning ROHS-i nõuetele vastavust.

Vankrikiigutaja Sleepytroll eelised:

  • Rahvusvaheline patent
  • Sisseehitatud heli- ja liikumisandur
  • Mitmed kiikumisrežiimid
  • Laetav aku
  • Vetthülgav korpus
  • Sobib kõikidele lapsevankri mudelitele

Vankrikiigutaja Sleepytroll kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Veekindlus

IPX2

Mõõtmed

7,4 x 9 x 16,7 cm

Kaal

0,65 kg

Vankrikiigutaja Sleepytroll video:

Kuidas kasutada vankrikiigutajat koos voodiga:

Kuidas kasutada vankrikiigutajat lapsevankril:

Kuidas sündis Sleepytroll:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vankrikiigutaja Sleepytroll”