Turvavärav BabyOno

 54.00

Turvavärav BabyOno loob turvatunde kodus, kus elab väike laps. Reguleeritav konstruktsioon sobib 75-96 cm laiustele toa ustele ja treppidele. Lihtne paigaldada vahekäikudesse ja ei nõua seintesse aukude puurimist.

Tootekood: 411810 Kategooria:
Bränd:Babyono

Laste turvaväraval BabyOno on täiustatud lukustusmehhanism, mis aktiveerub automaatselt ja võimaldab värava sulgeda ühe lihtsa liigutusega. Tänu topeltlukule saab täiskasvanu värava avada ühe käega, kuid lapsele muutub see ületamatuks takistuseks.

Kaitsepiire sobib vahekäikudesse ja treppidele laiusele 75-82 cm. Kaks täiendavat 7 cm pikkust sektsiooni võimaldavad pikendada kaitsepiiret 89 või 96 cm pikkuseks. Värav avaneb mõlemas suunas ja STOP-funktsiooniga saate selle avatud asendis 90° nurga all lukustada.

Silikoonist otsaga survekruvid võimaldavad konstruktsiooni paigaldada ilma seintesse auke puurimata ja pärast demonteerimist ei jää pinnale jälgi. Uksel ei ole teravate servadega osi, mis võiksid last vigastada, ning tänu võre pulkadega disainile saavad vanemad jälgida oma lapse tegevust.

Turvavärav BabyOno eelised:

  • Ohutu lastele ja mugav täiskasvanutele
  • Reguleeritav laius 75-96 cm
  • Sobib ukseavadele ja treppidele
  • STOP-funktsioon ukse avatuna hoidmiseks
  • Kinnitub survekruviga, ilma seina puurimata
  • Ei jäta seintele jälgi
Materjal

Teras

Mõõtmed

77 x 75-96 cm

Standard

EN 1930, EN 71

Turvavärav BabyOno video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Turvavärav BabyOno”