Talvine turvamüts PADHAT

 23.99

Revolutsiooniline talvine turvamüts PADHAT sisseehitatud patenteeritud BAT-tehnoloogiaga, mis aitab vähendada lapse peavigastuste ohtu mängimise, õuetegevuste, spordi, jalutuskäikude ja isegi esimeste sammude õppimise ajal. Tagab peale erakordse kaitse, samas näeb välja ja tundub nagu tavaline müts.

Tootekood: 750405 Kategooria:
Bränd:PADHAT

PADHAT müts on palju rohkem, kui lihtsalt müts. See ei paku mitte ainult soojust ja mugavust, vaid kaitseb ka turvaliselt lapse pead vigastuste eest, näiteks kui ta veedab aktiivselt aega või mängib teiste lastega.

Turvamütsi valmistamisel rakendatakse patenteeritud BAT (Body Adjust Technology) tehnoloogiat, mida kasutatakse profisportlaste rõivastes kaitsepolstrina. BAT kaitsekiht reageerib teie kehatemperatuurile ja kohandub kehakujuga nii, et see on uskumatult mugav ning tundub, nagu oleks see spetsiaalselt teie jaoks valmistatud.

Tänu amortiseerivale BAT kaitsepolstrile vähendab PADHAT turvamüts oluliselt tõsiste peavigastuste ohtu. Kokkupuutel kehaga (suurim tõhusus on temperatuuril 36,6-37 ℃ ) muutub toode pehmemaks ja kohandub ideaalselt pea kujuga, nii et on tunne, nagu oleks müts tehtud individuaalselt teie lapsele! BAT-i aktiveerimiseks kulub vähem kui minut.

Ergonoomiline lööke summutav polster asub mütsi eesosas, kuklas ja külgedel ehk katab need kohad, mis on vigastustele kõige altimad. Kuni 8 mm paksused kaitsekihid pakuvad maksimaalset ohutust, need ei tekita kandmisel ebamugavust ja polstrid suudavad leevendada kuni 150 kg raskust lööki!

Turvamüts PADHAT on väga kerge ja seda on vaevu peas tunda, nii et lapsed ei märkagi sisseehitatud kaitsekihti. Pehme, veniv ja mugav villane kangas tagab kogu päevaks mugavuse, samas kui stiilne, uuenduslik disain ei anna mingit tunnistust varjatud turvapolstrist.

PADHAT mütsi katsetus viidi läbi vastavalt EN 1621-1 meetodile (mootorratturite kaitseriietuse Euroopa standard katsemeetod). Katsetulemused näitasid, et PADHAT puhul kasutatav turvakiht võib vähendada löögijõudu peaaegu sama palju, kui motospordi rõivaste puhul kasutatav kaitsepolster.

Turvamüts PADHAT eelised:

  • Soe, valmistatud meriinovillast
  • Unikaalne, patenteeritud BAT-tehnoloogia (sama, mida kasutatakse profisportlaste kaitserõivastes)
  • Neelab kuni 150 kg löögijõudu
  • Vähendab oluliselt raskete peavigastuste ohtu
  • Kerge kaal (lapsed ei märka lisakihti)
  • Mugav ja pehme
  • Adaptiivne polster ja küljekinnitus võimaldavad mütsi kasutada mitu hooaega
  • Valmistatud Euroopas

Kuidas valida õige mütsi suurus?

Õige suuruse valimisel lähtuge lapse pea ümbermõõdust. Pange tähele, et müts on varustatud lõhikuga küljel ja mugava takjaskinnitusega, mis tagab tihedama ja mugavama istuvuse peas ning võimaldab toodet kanda mitu hooaega.

Kuidas valida õige mütsi suurus?

 

Pange tähele:

Turvamüts PADHAT ei ole ega asenda kiivrit. Seda saab kasutada lapse pea kaitsmiseks vigastuste eest välitegevuste ja spordi, mängude, jooksmise, matkamise, uisutamise, kelgutamise jne ajal. Mütsi saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. Kõige väiksematel lastel aitab see ohutult õppida oma esimesi samme ja avastada ümbritsevat maailma.

Turvamüts PADHAT kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Koostis

50% meriinovill, 50% akrüül

Turvamüts PADHAT video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Talvine turvamüts PADHAT”