Käimistool BabyDan

 89.00

Käimistool BabyDan on kindlaks toeks lapsele tema esimestel sammudel ja aitab lapsel iseseisvalt kõndima õppida. Mänguasjad, valgustus ja muusika muudavad käimaõppimise lõbusaks ja huvitavaks.

Tootekood: 3805-20 Kategooria:
Bränd:BabyDan

Käimistool BabyDan aitab teie lapsel esimesi samme astuda turvaliselt ning mänguliselt. Istudes mugaval istmel, mis pakub igast küljest sobivat tuge, saab laps oma jalgadega põrandalt tuge saades edasi liikuda ja seeläbi õppida kiiremini ja jõudsamalt iseseisvalt kõndima.

Mugavad rattad pöörlevad 360 kraadi. Tänu rataste kummikattele liiguvad need sujuvalt ja vaikselt igal pinnal. Pidurid võimaldavad istme lukustada, nii et teie laps ei saa käia seal, kus see võib olla ohtlik, vaid saab istuda ja mängida käimistoolis oma vanemate kõrval.

Mängulaual on valgustatud mänguasjad ja muusika, mis muudavad toas liikumise lõbusamaks ja hoiavad teie lapse hõivatud, samal ajal kui teie saate näiteks lõõgastuda. Interaktiivse mängulaua aktiveerimiseks on vaja kahte AA-patareid (ei kuulu komplekti). Mänguasjade lauakese saab hõlpsasti eemaldada ja seeläbi mängutool muutub söötmistooliks.

Istme kõrgus on reguleeritav kolmes asendis, nii et saate valida lapse pikkusele sobivaima variandi. Kui teie laps kasvab suuremaks, saab ta käimistooli kasutada tõukemänguasjana, toetudes spetsiaalsele istme seljatoel olevale käepidemele.

Käimistool BabyDan eelised:

  • 3 istme kõrgust
  • Eemaldatav interaktiivne mängulaud muusika ja valgustusega
  • 360° pöörlevad rattad
  • Kasutatav tõukemänguasjana
  • Kompaktselt kokkupandav
Lapse vanus

6+ kuud

Koostis

Polüpropüleen (PP)

Mõõtmed

53 x 54 x 78 cm

Toiteallikas

Patareid (AA x 2)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Käimistool BabyDan”