Interaktiivne käimistool 2in1 Babymoov

 129.00

Interaktiivne käimistool Babymoov 2in1 on varustatud mänguasjade ja helidega. See tool aitab lapsel mitte ainult kõndima õppida, vaid hoiab teda tegevuses lõbusate ja huvitavate mängudega. Võite rahulik olla teades, et teie laps teeb oma esimesed sammud ohutult.

Tootekood: A040006 Kategooria:
Bränd:Babymoov

Käimistool Babymoov 2in1 on ideaalne kaaslane lastele, kes soovivad avastada maailma enda ümber ja saada iseseisvamaks oma liikuvuses.

Alates 6 kuust kuni lapse kaaluni 12 kg võib Babymoov kasutada tavalise käimistoolina. Asetage oma laps pehmendusega tepitud istmele ja seadke üks kolmest kõrgusasendist sõltuvalt tema pikkusest.

Interaktiivsel mängulaual asetsevad lelud hoiavad teie väikest mänguga hõivatud ning kolm erinevat meloodiat muudavad lapse iseseisva rännaku veelgi põnevamaks.

Alates 12 kuu vanusest saab käimistooli muuta käimistoeks, mis toetab lapse esimesi iseseisvaid samme. Turvaliseks liikumiseks kodus on käimistugi varustatud kahe esimese juhtrattaga. See tagab vajaliku juhitavuse ja stabiilsuse.

Käimistool on kergesti ja kompaktselt kokku klapitav, mistõttu seda on lihtne hoiustada ja transportida. Tekstiilist istme saab vajadusel eemaldada ja pesta.

Interaktiivne käimistool 2in1 Babymoov eelised:

  • 2in1: käimistool ja käimistugi
  • Stabiilne ja turvaline
  • Reguleeritav kõrgus (“kasvab koos lapsega”)
  • Interaktiivne laud koos mänguasjade ja muusikaga
  • Mugav tepitud iste
  • Pikk kasutusaeg
  • Kokkupanduna kompaktne

Interaktiivne käimistool 2in1 Babymoov kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Mõõtmed

70 x 47 x 65 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Interaktiivne käimistool 2in1 Babymoov”