Vankriraam Emmaljunga NXT60 2022

 489.00

Vankriraam Emmaljunga NXT60 on kompaktne, kerge kaaluga ning väga hästi juhitav. Raam ühildub NXT vankrikorviga (beebidele alates sünnist kuni 6 kuuni), NXT 2in1 (beebidele alates sünnist kuni 4 aastani) ning NXT Flat ja Ergo istmetega (beebidele alates 6 kuust kuni 4 aastani).

Tootekood: 17132 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Vankriraam Emmaljunga NXT60 on koostatud madala süsimikusialdusega alumiiniumist. Esirattad on läbimõõduga 17,5 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

25 cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 27 kg- ni.

Raami alumises osas asetseb helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lapsele. Vankriraam NXT60 on kompaktselt kokkupandav ja omab fiksaatorit, mis teeb hoiustamise ja transportimise hõlpsaks.

Vankriraam Emmaljunga NXT60 on varustatud teleskoopilise, kõrguse reguleerimise võimalust omava, lükkesangaga. See on ideaalne võimalus seada lükkesang iga pereliikme kõrgusele sobivaks. Lisaks on võimalik suurte mugavate nuppude abil reguleerida käepideme asendit, üles või alla.

Vankriraam Emmaljunga NXT60 eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • Kompaktsed mõõdud
  • Kerge kaal
  • Kergesti paigaldatav korviosa või isteosa
  • UV50+/sääsevõrk standardis
  • Tellitav teleskoop sang: 50-115 cm
  • Kompaktne kokkupanemisel
  • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile

Tähelepanu:

Kõik Emmaljunga NXT vankriraamid on varustatud sääse- ja päikesekaitse (UV50+) võrguga, mida saab kasutada vankrikorvil ja mõlemal NXT sarja isteosal (Flat ja Ergo).

NXT60 vankriraamile paigalduseks on sobilikud NXT vankrikorv ning NXT isteosad (Flat ja Ergo).

Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile turvahälli (Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe, Noona). NB! Adapter ei kuulu komplekti ja see soetatakse eraldi.

Lapsevanker Emmaljunga NXT60 kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Jah

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud

76 x 58 x 24 cm (kokkupandult)

Kaal

9,6 kg

Emmaljunga NXT60 vanker eelised:

Emmaljunga NXT60 demo video:

Lapsevanker NXT60 kokkupanemine:

Kuidas tehakse Emmaljunga vankreid:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Vankriraam Emmaljunga NXT60 2022”

Seotud tooted: