Vankrikomplekt Easywalker GOLD EDITION (Harvey 3 Premium + Jackey)

 1739.00

Vankrikomplekt Easywalker GOLD EDITION sisaldab kõike, mida vajate mugavateks jalutuskäikudeks ja reisideks koos lapsega alates sünnist kuni 4-aastaseks saamiseni, iga ilmaga ja igal aastaajal.

* Pakkumine kehtib kuni kaupa jätkub.

Ei ole saadaval

Teavitage mind kui on jälle saadaval

Tootekood: goldedition Kategooria:
Bränd:Easywalker

Vankrikomplekt Easywalker GOLD EDITION koosneb: Harvey 3 Premium lapsevanker, Harvey 3 Premium vankrikorv, kergkäru Jackey, soojakott vankrisse, kõrguse adapterid, turvahälli adapterid, vihmakate vankrikorvi jaoks, vihmakate Jackey kergkäru jaoks koos transpordikotiga.

Harvey 3 Premium lapsevankri korvi saab kasutada sünnist kuni umbes 6 kuu vanuseni. Seejärel saate oma lapse ümber tõsta mugavasse jalutuskäru isteossa ja sõidutada last kuni 4-aastaseks saamiseni (kuni 22 kg).

Vastupidav vedrustus annab võimaluse liikuda igasugusel teel häirimata lapse mugavust. Korvi põhi on varustatud tõstetava seljatoega, mis aitab hoida teie last õiges asendis ennetamaks refluksit. Ergonoomilise disainiga isteosa saab paigaldada kahes suunas, kas näoga lapsevanema poole või suunaga laia maailma.

Soovi korral saab vankrikorvi ja isteosa paigaldada spetsiaalsetele kõrguse adapteritele, mis võimaldavad paigutada hälli kõrgemale kui algselt ette nähtud. Vankriraamile saab paigaldada ka Cybexi, Maxi-Cosi, Joie ja teiste tootjate turvahälle.

Kergkäru Jackey saab kasutada jalutamiseks ja reisimiseks alates lapse 6 elukuust kuni 4 aasta vanuseni (kuni 22 kg). Jalutuskärul on kerge kaal, hea liikuvus ja ainulaadne automaatne kokkuvoltimise süsteem.

Vankrikomplekt Easywalker GOLD EDITION eelised:

  • Sisaldab kõike, mida vajate mugavateks väljasõitudeks koos lapsega vanuses 0 kuni 4 aastat
  • Kvaliteetsed kangad ja viimistlus
  • Suur UV-kaitsega kaarvari
  • Kaks lapsevankrit ja lapsevanker
  • Kaasas kaks vihmakatet (üks vankrikorvile ja üks Jackey kergkärule)
  • Sisaldab kõrguse ja turvahälli adaptereid (Harvey 3 Premium jaoks)
  • Sisaldab vankri soojakotti
  • Sisaldab transpordikotti (Jackey jaoks)
Lapse vanus

0 k – 4 a

Lapse kaal

Kuni 22 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Vankrikomplekt Easywalker GOLD EDITION (Harvey 3 Premium + Jackey)”

Seotud tooted: