Valgustusega beebipeegel autosse BabyDan

 29.90

Valgustusega beebipeegel autosse BabyDan aitab juhil oma lapsel silma peal hoida sel ajal, kui laps asub autos tagaistmel. Võite igal ajal näha, mida teie laps teeb ning veenduda, et tal on kõik korras. Tänu peeglile ei pea te üle õla kiikama ja hoiate oma pilgu kindlalt teel.

Tootekood: 9015 Kategooria:
Bränd:BabyDan

Suur BabyDan beebipeegel võimaldab lapsevanemal säilitada silmsidet oma beebiga, kes asub turvahällis auto tagaistmel seljaga sõidusuunas.

Peeglisse sisseehitatud LED-valgus võimaldab last selgelt näha igal kellaajal. Kaasasolev kaugjuhtimispult võimaldab valgustust juhiistmelt sisse ja välja lülitada.

LED-valgustus on väga pehme ning hajutatud ja ei ärrita teie lapse silmi. Seda saab kasutada ka öölambina, kui olete pimedal ajal autoreisil ja teie lapsel on uneaeg.

Tagaistme peegel kinnitub hõlpsasti tagaistme peatoe külge ja sobib paigaldamiseks praktiliselt igasse sõidukisse. Vajaduse korral saate tarviku hõlpsasti eemaldada ja seejärel uuesti paigaldada. Kogu protsess ei võta kauem, kui ühe minuti.

Valgustuse kasutamiseks on vaja kolme AA-patareid (peegli jaoks) ja kahte AA-patareid (kaugjuhtimispuldi jaoks). Patareid ei kuulu komplekti.

Valgustusega beebipeegel autosse BabyDan eelised:

  • LED valgustus õhtuseks ajaks
  • Kaugjuhtimispult
  • Ekstrasuur peegel
  • Universaalne paigaldus
Koostis

Polüpropüleen (PP), ABS plastik

Toiteallikas

Patareid (AA x 5)

Mõõtmed

20 x 28,4 x 8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Valgustusega beebipeegel autosse BabyDan”