Ujumisrõngas Swimtrainer Classic Red, 6-18 kg

 22.95

Ujumisrõngas Swimtrainer Classic Swim Circle Red on mõeldud teie lapse ujumise õpetamiseks ning ohutuks ujumiseks basseinis või meres. See pakub usaldusväärset tuge, mis võimaldab teie lapsel hõlpsasti vee peal püsida, piiramata tema loomulikke ujumisliigutusi.

Tootekood: 101100 Kategooria:

Ujumisrõngas Swimtrainer Red võimaldab õpetada ujumist 3 kuu kuni 4-aastastele (6-18kg) lastele. Lapsele, kes alles alustab ujuma õppimist, aitab see abivahend õpetada õigeid jalaliigutusi (konnaliigutusi) ja aitab tal ohutult veega harjuda.

Punane ujumisrõngas on mõeldud algajatele ja keskendub õige ujumistehnika põhitõdede õpetamisele. Nii saate oma last veega tutvustada ilma hirmu ja ebamugavustundeta, mida kogevad sageli väikelapsed, kes ei oska veel vee peal püsida.

Ujumisrõngas on täispuhutavad turvarihmad, mis hoiavad keha kindlalt kinni ja hoiavad lapse vees õiges ja turvalises asendis. Swimtrainer on valmistatud vastupidavast, ftalaadivabast ja ohutust plastikust, sellel on viis eraldi täispuhutavat õhukambrit ja see omab TÜV SÜD sertifikaati.

Ujumisrõngas Swimtrainer Classic Red eelised:

  • Aitab õpetada last ujuma kiiresti ja lihtsalt
  • Sobib väikelastele ja seda saab kasutada alates kolmandast elukuust
  • Hoiab last kindlalt vee peal
  • Viis eraldi täispuhutavat õhukambrit
  • Täispuhutavad turvarihmad
  • TÜV SÜD sertifitseeritud
Lapse vanus

3 k – 4 a

Lapse kaal

6-18 kg

Ujumisrõngas Swimtrainer Classic Red video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Ujumisrõngas Swimtrainer Classic Red, 6-18 kg”

Seotud tooted: