Söögitool Maxi-Cosi Moa 8in1

 199.00

Multifunktsionaalne söögitool Maxi-Cosi Moa 8in1 kulub marjaks ära lapse esimese 5 eluaasta jooksul. Tänu modulaarsele konstruktsioonile saab tooli hõlpsasti ümber kujundada lapse vajadustele igas kasvufaasis.

Tootekood: 2710044110 Kategooria:
Bränd:Maxi-Cosi

Söögitool Maxi Cosi Moa on mõeldud kasutamiseks alates 6 kuu kuni 5 aasta vanuseni (kuni 20 kg). Peale oma põhilise eesmärgi – beebi kõrge söötmistooli koos toidulauaga, saab seda muuta tooliks kõrgetel jalgadel, kõrgeks või madalaks istme boosteriks/aluseks ning isegi komplektiks laste taburetist ja lauast.

Tool ja istumisalus on mõeldud kasutamiseks kuni umbes 3-aastastele lastele (kuni 15 kg). Seejärel võite minna edasi järgmise modifikatsiooni, madala laua ja tabureti juurde, kus teie laps saab mugavalt süüa või mängida kuni umbes 5-aastaseks saamiseni (kuni 20 kg).

Lapse kasvades, saate reguleerida ka jalatoe kõrgust, paigaldada või eemaldada lauda ning kasutada kõrget või madalat istmekõrgendust.

Tänu Moa modulaarse ehituse tõttu on lihtne liikuda ühelt modifikatsioonilt teisele. Selle nutikas konstruktsioonis ei ole tülikaid pragusid, kuhu toidujäätmed ja mustus võivad koguneda. See võimaldab tooli kasutada aastaid, hoides seda sama puhtana kui ostmise päeval.

Mudilase mugavuse ja ohutuse tagamiseks on pehmel polsterdatud istmel 5-punktilised turvavööd. Toolijalgadel on spetsiaalsed kummipadjad, mis tagavad hea stabiilsuse põrandal ja takistavad libisemist.

Kõik tooli valmistamisel kasutatud materjalid on vetthülgavad ja lihtsasti pestavad. Eemaldatavat istmekatet saab pesta pesumasinas. Plastist lauaosa saab pesta nõudepesumasinas.

Söögitool Maxi-Cosi Moa eelised:

  • Pikk kasutusiga (6 kuud kuni 5 aastat)
  • Mitmekülgne 8in1 funktsionaalsus
  • Kokkupandav konstruktsioon
  • “Kasvab” koos lapsega
  • 5-punkti kinnitusrihmad
  • Reguleeritav jalatugi
  • Pestavad materjalid
  • Kompaktne, võtab vähe ruumi

Söögitool Maxi-Cosi Moa 8in1 kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Lapse vanus

6 k – 5 a

Lapse kaal

Kuni 20 kg

Mõõtmed

60,5 x 58 x 85,8 cm

Kaal

5,3 kg

Söögitool Maxi-Cosi Moa 8in1 video:

Kuidas Maxi-Cosi Moa kokku panna:

Kuidas söötmistooli reguleerida:

Kuidas kasutada Moa istmekõrgendusena:

Kuidas kasutada Maxi-Cosi Moa kõrgete jalgadega toolina:

Kuidas kasutada Moa tabureti ja lauana:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Söögitool Maxi-Cosi Moa 8in1”