Nebulisaator Evolu Super Car

 87.90

Nebulisaator Evolu Super Car, mis on disainitud kui lapse mänguasi, aitab teha läbi viia vajalikke raviprotseduure mänguliselt. Komplektis on lapse ja täiskasvanu maskid ja huulik. Inhalaatorit saab kasutada nii koos maskiga, kui ka ilma maskita.

Tootekood: EV1003 Kategooria:
Bränd:Evolu

Kompressoriga nebulisaator Evolu Super Car on meditsiiniline seade, mida kasutatakse inhalatsiooniks. Nebulisaatori ja õhukompressori koostöös toodetakse aerosoolne udu sissehingamiseks.

Kompressoriga inhalaatori eelis on see, et see võimaldab kasutada praktiliselt piiramatut hulka erinevaid ravimeid. Samuti on see väga tõhus allergiate, astma, bronhiidi ja muude hingamisteede haiguste raviks.

Kompaktne nebulisaator Super Car on disainitud kui lapse vahva mänguasi ja seade töötab vooluvõrgust. See tekitab töötamisel heli (alla 60 dBa), mida saab lapsele selgitada kui sportauto töötavat mootorit.

Nebulisaatorit on väga lihtne kasutada ja selle juhtimine käib vaid ühe nupuga. Toode on kompaktse suurusega ja kerge, mistõttu on seda lihtne reisile kaasa võtta.

Komplektis on huulik, kui nii lapse ja kui täiskasvanu maskid, mis võimaldab inhalatsiooni kõigile pereliikmetele. Inhalaatorit võib kasutada nii koos maskiga kui ka ilma.

Nebulisaator Evolu Super Car eelised:

  • Võimaldab kasutada pea kõiki ravimeid
  • Tõhus külmetushaiguste, astma ja hingamisteede probleemide korral
  • Kompaktne suurus
  • Kerge kaal
  • Lihtne ja hõlpsasti kasutatav
  • Geniaalne sportauto mänguasja disain
  • Komplektis lapse ja täiskasvanu maskid ning huulik

Nebulisaator Evolu Super Car kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Vooluvõrk

Osakeste suurus

0,5-6 μm

Maht

8 ml

Mõõtmed

11 x 16 x 6,2 cm

Kaal

275 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nebulisaator Evolu Super Car”