Närimisrõngas BORRN Fish

 8.95

Võluv närimisrõngas BORRN Fish rahustab beebi sügelevaid igemeid ja pakub lõbusat tegevust. Armas mänguasi on kujundatud naljaka kalakesena, mis aitab lapsel rõõmsalt avastada ümbritsevat maailma nii näppude kui suuga.

Tootekood: - Kategooria:
Bränd:BORRN

Elastne BORRN Fish silikoonist närimislelu aitab leevendada beebi igemete sügelust hammaste tuleku ajal ja vähendab ebamugavustunnet. Pehme ja meeldiva tekstuuriga mänguasja on lapsel lihtne väikeste sõrmedega haarata ja käes hoida.

Mänguasi on kujundatud kalakesena, mis pakub beebile erinevaid taktiilseid ja maitseelamusi, olenevalt sellest, millisest küljest ta seda närib. Sellise närimisleluga mängimine aitab arendada peenmotoorikat.

Kõrgekvaliteediline meditsiiniline toiduklasi silikoon ei sisalda ega eralda mürgiseid aineid ega BPA-d. Materjal on kriimustuste- ja põrutuskindel, ei määrdu kergesti ning on lihtsasti puhastatav.

Närimisrõngas BORRN Fish eelised:

  • Võluv mereteemaline kalakujuline disain
  • Tõhus igemete sügeluse ja ebamugavustunde vastu
  • Pehme ja elastne
  • Kergekaaluline
  • Arendab peenmotoorikat
Lapse vanus

0+

Koostis

100% toiduklassi silikoon

Standard

EN 71

Närimisrõngas BORRN Fish video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Närimisrõngas BORRN Fish”