Maniküürikomplekt Luma

 11.90

Stiilne ja praktiline laste maniküürikomplekt Luma on mõeldud pere noorima liikme küünte hooldamiseks. See koosneb kääridest, küüneviilist, küünetangidest ja ümarast hoiukarbist. Kõik vahendid täidavad oma funktsiooni laitmatult ja on lapse jaoks täiesti ohutud.

Tootekood: L21130 Kategooria:
Bränd:Luma

On hästi teada, et imikud sünnivad üsna pikkade küüntega, mida soovitatakse aegsasti piirata, et vältida juhuslikke vigastusi. Luma maniküürikomplekt on vanematele selles hügieeni järgimise protsessis suureks abiks. Selle abil on lihtne lõigata ja korrigeerida küünte kuju, kahjustamata seejuures küünepealseid või lapse nahka.

Komplekti kuuluvad käärid, küüneviil ja näpitsad. Kõik tööriistad on pakitud käepärasesse karpi, millel on klamber, mida saab kasutada riputamiseks mugavasse hoiukohta või vööle.

Käärid on hästi teritatud, kuid samas ka täiesti ohutud teie lapsele. Nende eriline disain koos kumerate terade ja ümarate otstega välistab lapse sõrmede vigastamise ohu. Kui kääridega ei ole lihtne ligi pääseda, saavad küünetangid ja -viil seda tööd täiendada.

Kõik maniküürikomplekti Luma kuuluvad esemed on valmistatud vastupidavatest materjalidest, metallosad ei roosteta ega tuhmu, mis tähendab, et need teenivad teid aastaid. Kääride ja viilide käepidemed on valmistatud plastist, et need ei libiseks ega pudeneks käest.

Maniküürikomplekt Luma eelised:

  • Sobib vastsündinutele
  • Ohutud kasutamiseks
  • Vastupidavad kvaliteetsed materjalid
  • Ergonoomiline mugav kuju
  • Stiilne hoiukarp
Lapse vanus

0+

Mõõtmed

11,5 x 6,7 x 4,3 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Maniküürikomplekt Luma”

Seotud tooted: