Mänguklotsid Done by Deer Deer Friends

 22.95

Arendavad mänguklotsid Done by Deer Deer Friends aitavad teil lapsega lõbusalt aega veeta samal ajal tutvustavad vajalikke teadmisi. Kuubikud õpetavad numbreid ja loendamist ning aitavad ümbritseva maailmaga tutvuda. Komplektis on 8 erineva suurusega värvilist mänguklotsi. Sobib väikelastele alates 12 kuust.

Tootekood: 4805176 Kategooria:

Lase oma lapsel lõbutseda imearmsate väikeste Savanna loomade seltsis. Ehita kõrged lossid, õpi mänguliselt numbreid, värve ja loendamist Deer Friends komplektiga.

Teie lapse huvi äratavad need mängukuubikud juba esimesest mänguhetkest. Armsad loomakujutised köidavad tähelepanu. Klotsi üks avatud külg äratab lapses huvi ja uudishimu paneb ta uurima ja avastama. Kontrastsed joonistused tutvustavad lapsele rõõmsameelseid Aafrika loomi.

Kergeid klotse on lihtne liigutada või paigutada väiksemaid suuremate sisse. Kui panete kõik 8 kuubikut üksteise peale, loote torni kõrgusega 81 cm. Mängimise lõpus saab mänguklotsid kompaktselt üksteise sisse panna ja hoiustada järgmise mängukorra jaoks.

Mänguklotsid Done by Deer Deer Friends eelised:

  • Arendavad koordinatsiooni
  • Edendavad tähelepanu kestvust
  • Tugevdavad mälu
  • Arendavad peenmotoorikat
  • Taani disain
Lapse vanus

12+ kuud

Materjal

Lamineeritud papp

Mõõtmed

Väike kuubik: 7 x 7 cm, Suur kuubik: 13 x 13 cm

Done by Deer: Happy Home

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Mänguklotsid Done by Deer Deer Friends”