Luttide komplekt BIBS Try-It Collection

 19.95

Stiilne BIBS Try-It Collection komplekt sisaldab nelja erinevat lutti: Colour, Couture, De Lux ja Supreme. Komplekt võimaldab tutvuda brändi toodetega ja valida oma lemmik lutt. See on ideaalne kingitus vastsündinule. Imikutele 0+.

Suuruste tabel
Tootekood: 91340 Kategooriad: ,
Bränd:BIBS

BIBS Try-It Collection lutikomplekt sisaldab kahte silikoonist ja kahte lateksist lutti, mis on kõik ka kujult erinevad, ümmargune, kaldservaga anatoomiline ja lame sümmeetriline nibuosa. Õrn elevandiluu toon sobib ideaalselt nii poisile kui ka tüdrukule.

Colour lutt on valmistatud looduslikust lateksist ja on kirsikujuline. Nibu erilise pikkuse ja kuju tõttu soovitavad ämmaemandad loomulikku rinnaga toitmist toetavat Colour lutti.

Couture lutt on valmistatud pehmest naturaalsest lateksist ja sellel on kaldservaline kuju, mis meenutab lapsele võimalikult palju rinnaga toitmist. Lutt istub ideaalselt lapse suulael ja avaldab minimaalset survet lõualuudele, hammastele ja igemetele.

De Lux lutt on eksklusiivne, uuendatud versioon kuulsast BIBS Colour lutist. Sellel on ümmargune sümmeetriline kuju ja on valmistatud toidukõlblikust silikoonist. Luti keskmine osa on ideaalne lapse nime graveerimiseks.

Supreme silikoonist lutt on disainilt lapiku tilga kujuliseks, et vähendada survet lapse lõuale ja igemetele. Nibuosal on uuenduslik sooniline pind, mis muudab selle eriti tugevaks beebi esimeste hammaste jaoks.

Luttide välisosa on valmistatud 100% ohutust toiduks sobivast polüpropüleenist, mis ei sisalda bisfenool A-d, PVC-d ega ftalaate.

Lutt BIBS Colour eelised:

  • Kõik populaarsed BIBS lutid ühes komplektis
  • Ekslusiivne ajatu disain
  • Imiteerib ema rinna kuju
  • Ökoloogilised ohutud materjalid
  • Meeldib kõikidele lastele
  • Toodetud Taanis

Palun võtke arvesse:

Lutt tuleb enne esmakordset kasutamist steriliseerida. Selleks asetage lutt anumasse ja valage üle keeva veega ning jätke 5 minutiks ligunema. Seejärel laske lutil puhtal ja kuival pinnal loomulikul viisil kuivada. Lõpuks pühkige pehme rätikuga ära liigne vesi, mis võib olla kogunenud luti sisse.

Luttide komplekt BIBS Try-It Collection Bibs Try-It Collection

Kui teie laps on üle 3 kuu vana, võite luti ka kiiremini steriliseerida. Asetage BIBS lutid sõelale ja loputage seda keeva veega ning laske sellel loomulikul teel kuivada.

Hügieenilistel põhjustel on soovitatav vahetada lutti iga 4-6 nädala tagant.

Oluline!

Ärge kunagi keetke BIBS lutte ja ärge kasutage nende steriliseerimiseks desinfitseerimisvahendeid või kodumasinaid, sest need võivad kahjustada looduslikku kummi. Ärge jätke lutti otsese päikesevalguse kätte.

Lapse vanus

0+

Suurus

Luti materjal

Lateks, Silikoon

Koostis

100% looduslik toidusilikoon, Looduslikust latekskummist, Toiduks kasutatav polüpropüleen

Värv

Ivory

Standard

EN 1400 + A2

BIBS lutid Colour:

BIBS lutid Couture:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Luttide komplekt BIBS Try-It Collection”

Seotud tooted: