Luti UV sterilisaator Suavinex

 27.95

Luti UV sterilisaator Suavinex suudab täielikult puhastada lapse luti vaid 3 minutiga. Tänu ultraviolettkiirgusele ei jää luti pinnale mingeid mikroobe, baktereid ega viirusi ja te võite lutti koheselt oma lapsele uuesti pakkuda.

Ei ole saadaval

Teavitage mind kui on jälle saadaval

Tootekood: 046459 Kategooria:
Bränd:Suavinex

UV steriliseerija Suavinex on tõhus vahend luti puhastamiseks pärast selle kukkumist põrandale või maapinnale. Seade hävitab 99,9% kõigist luti pinnal olevatest mikroobidest ja hoiab ära mitmesugused seedetrakti haigused.

Seade sobib kõikidele luttidele ja seda saab kasutada nii USB-kaabliga, kui ka patareidega (ei kuulu komplekti). Tänu väikesele suurusele ja kaalule on sterilisaatorit lihtne kaasa võtta jalutuskäikudele, reisidele ja väljasõitudele. Vaid 3 minutiga on beebi lutt täiesti puhas ja kasutusvalmis.

Sterilisaatorit saab kasutada ka puhastatud luti hoiustamiseks. Kuni kaas on suletud, jääb lutt veel 24 tunniks steriilseks.

Veelgi suurema lihtsuse ja kasutusmugavuse tagamiseks on seade varustatud valgus ja heli indikaatoriga, mis annavad märku, kui puhastusprotsess on lõppenud.

Pange tähele, et luti puhastamisel ei kasutata mingeid kemikaale ning UV-valgus on täiesti ohutu ja ei tekita luti pinnal kahjulikke ühendeid.

Luti UV sterilisaator Suavinex eelised:

  • Hävitab 99,9% mikroobidest
  • Täielik puhastus vaid 3 minutiga
  • Akutoitega ja vooluvõrguga
  • Valguse ja heli indikaator
  • Saab hoiustada lutti steriilselt kuni 24h
Toiteallikas

Vooluvõrk, Patareid (AAA x 3)

Mõõtmed

9 x 9 x 8 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Luti UV sterilisaator Suavinex”