Lapsevanker Emmaljunga NXT90 3.0 Select

 854.00 890.00

Eeskujuliku manööverdamise ja ergonoomiline lapsevanker Emmaljunga NXT90 3.0 Select 2022 aasta. Eksklusiivse skandinaavia disainiga, varustatud “ujuva” vedrustusega ja väga kergesti juhitav. Käsitööna valmistatud taaskasutatud keskkonnasõbralikest materjalidest.

Sobib beebidele alates sünnist kuni 6 kuuni.

Tootekood: 17242-30205 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Lapsevanker Emmaljunga NXT90 Select komplekti kuuluvad NXT90 3.0 vankriraam, NXT 3.0 vankrikorv ja sääsevõrk.

NXT90 3.0 vankriraam

NXT90 3.0 vankriraam on valmistatud vastupidavast alumiiniumist (Hydro REDUXA), täiustatud veermikuga, omab uut adapteeruvat vedrustus ja sujuvat pidurit.

Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker otse.

Suured, 31cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Suur pakikorv on saanud samuti uue kujunduse ja varustatud helkuritega. Siia mahuvad hõlpsasti ära kõik ostud ja vajalikud esemed emale ja lapsele.

Raamil on uus, täiustatud klappmehhanism, mida saab ühe käega kasutada. Kokkupanduna on raam kompaktne ja lukustub automaatselt, mistõttu on seda lihtne hoiustada ja transportida.

Vankriraam Emmaljunga NXT90 on varustatud teleskoopilise, kõrguse reguleerimise võimalust omava lükkesangaga. See on ideaalne võimalus seada lükkesang iga pereliikme kõrgusele sobivaks. Lisaks on võimalik suurte mugavate nuppude abil reguleerida käepideme asendit, üles või alla.

NXT 3.0 vankrikorv

Vankrikorv Emmaljunga NXT 3.0 sisumaterjal on orgaanilisest puuvillast, pehmendusega ja läbitikitud polsterdusega ning eemaldatav. Mugav ja ergonoomiline madrats tagab, et teie laps tunneb end kogu jalutuskäigu vältel mugavalt.

Hälli aluspõhi on valmistatud plastikust ning korvi põhjas olevad ventilatsiooniavad aitavad säilitada beebi jaoks mugavat temperatuuri hälli sees.

Vankrikorvi välismaterjal ja kate on valmistatud taaskasutatud keskkonnasõbralikest materjalidest, mis on tuule- ja veekindlad, et kaitsta teie väikest iga ilmaga. Suur kaarvari on varustatud turvaliste helkurribadega ja mugava võrkaknaga.

Häll on kerge ja selle kaarvarjul on praktiline käepide, mis võimaldab mugavat kandmist ja kiiret eemaldamist/paigaldamist vankriraamile.

Lapsevanker Emmaljunga NXT90 3.0 eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • Adaptiivne vedrustus
  • ECO kangas taaskasutatavatest materjalidest
  • Hälli sisu orgaaniline puuvillane kangas
  • Mugav käepide kaarvarjus korvi kandmiseks
  • Kergesti paigaldatav korviosa
  • Kompaktne kokkupanemisel
  • Sääsevõrk standardis
  • Tellitav teleskoop sang: 86-110 cm

Tähelepanu:

Kõik Emmaljunga NXT vankriraamid on varustatud sääsevõrguga, mida saab kasutada vankrikorvil või mõlemal NXT sarja isteosal (Flat või Ergo).

Vankrikorv kinnitub raamile selliselt, et sõidu ajal ta kergelt kiigub, mis omakorda kindlustab beebile sügava ja kauakestva uinaku.

Kõik NXT korvi-ja isteosad on kasutatavad igal NXT 3.0 sarja vankriraamil (sh NXT Twin 3.0). Lapse kasvades saab korviosa hõlpsasti asendada Flat või Ergo isteosaga.

Spetsiaalse adapteri abil saab lapsevankri raami külge kinnitada turvahälli (Maxi-Cosi, Joie, Cybex, Noona). Adapter ei kuulu komplekti ja tuleb soetada eraldi.

Lapsevanker Emmaljunga NXT90 Select kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Lapse vanus

0-6 k

Raami materjal

Alumiinium

Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Jah

Raami mõõdud

90 x 58,5 x 31 cm (kokkupandult)

Vankrikorvi mõõdud

76 x 34 x 21 cm/81 x 38 x 34 cm (sisemine/välimine)

Kaal

4,6 kg/11,8 kg (korv/raam)

Emmaljunga NXT90 video:

Kuidas tehakse Emmaljunga vankreid:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lapsevanker Emmaljunga NXT90 3.0 Select”

Seotud tooted: