Kummut YappyKids YappyÉtude

 415.00 435.00

Ainulaadse autoritööna valminud kummut YappyKids YappyÉtude. Kombinatsioon funktsionaalusest, stiilipuhtusest ja vastavusest nõudlikele ohutusstandarditele on teinud sellest paljude vanemate lemmiku. Komplekti kuulub praktiline eemaldatav mähkimislaud.

Tootekood: 387755 Kategooria:
Bränd:YappyKids

Esiteks torkab kummuti puhul silma tema preemium disain. Edasisel avastamisel selgub, et sellel mudelil on ka palju muid eeliseid, nagu näiteks suur hoiustamismaht, ohutus ja kasutusmugavus.

Kummut YappyÉtude’i omab nelja mahukat sahtlit lasteasjade hoiustamiseks. Tänu teleskoopliuguritele avanevad sahtlid vaid ühe näpuvajutusega täies ulatuses.

Kummuti juurde kuulub 75×55 cm suurune mähkimislaud, mida saab kinnitada pealispinna paremale või vasakule poole. Mähkimislaud on mõeldud kasutamiseks koos pehme mähkimismatiga (ei kuulu komplekti). Kui laps kasvab suuremaks, saab mähkimislaua eemaldada ja pealispinda kasutada väikeste iluesemete hoidmiseks.

Kõik elemendid on valmistatud pöögist, MDF- ja puitlaastplaadist ning kaetud veepõhiste värvide ja lakkidega.

Et muuta lapse toa interjöör võimalikult harmooniliseks ja funktsionaalseks, täiendage kummutit ilusa voodi ja stiilse riidekapiga YappyKids’i Étude’i kollektsioonist.

Kummut YappyKids YappyÉtude eelised:

  • Eemaldatav mähkimislaud
  • 4 mahukat sahtlit
  • Sahtlid avanevad kerge puudutusega
  • Ohutud materjalid beebi jaoks
  • Unikaalne disain
Materjal

Pöök, MDF, Puitlaastplaat

Mõõtmed

89 x 50 x 86 cm

YappyÉtude kollektsioon video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Kummut YappyKids YappyÉtude”

Seotud tooted: