Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Ergo

 809.00 845.00

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Ergo on kompaktne ja kergesti manööverdatav. Mõlemas sõidusuunas seatav ning reguleeritav lohuga iste ja väga kergesti juhitav vankriraam muudavad jalutuskäigud lapsega eriti mugavaks ja meeldivaks.

Sobib lastele vanuses 6 kuud kuni 4 aastat (kuni 22 kg).

Tootekood: - Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Ergo komplekti kuuluvad NXT90 vankriraam, NXT Ergo iste ja UV/sääsevõrk.

NXT Ergo isteosa

Iste Emmaljunga NXT Ergo omab 4 erinevat seljatoe asendit, mis võimaldavad teie lapsel jalutuskäigu ajal mugavalt istuda, puhata või magada. Seejuures on istet väga lihtne reguleerida ning ema või isa saab seda teha ühe käeliigutusega.

Iste on valmistatud 100% keskkonnasõbralikest taaskasutatavatest materjalidest, mis pakuvad vihma- ja tuulekaitset. Reguleeritava kaarvarju tagaküljel on tuulutusaken. Ergo istmele saab valikuliselt paigaldada spetsiaalse NXT Ergo jalakatte, mis on samas või kontrastses värvitoonis (ei kuulu komplekti).

Vaatamata oma kompaktsele suurusele on iste seestpoolt väga hubane, võimaldades teie lapsel mugavalt reisi nautida. 5-punkti kinnitused rihmadel ja kokkupandav käepide tagavad teie lapse kindla paigutuse ja kaitsevad teda juhusliku välja kukkumise eest.

Emmaljunga NXT Ergo lohuga iste on kerge kaaluga ning seda saab hõlpsasti nii eemaldada kui paigaldada raamile ilma suurema raskuseta. Istme saab asetada raamile kahes asendis, kas näoga või seljaga sõidusuunas.

NXT90 vankriraam

Vankriraam NXT90 on koostatud tugevdatud alumiiniumist ja omab reguleeritavat vedrustust.
Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

Suured, 31cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Raami alumises osas asetseb mahukas helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lapsele. Raam NXT90 on kompaktselt kokkupandav ja omab fiksaatorit, mis teeb hoiustamise ja transportimise hõlpsaks.

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Ergo on varustatud teleskoopilise, kõrguse reguleerimise võimalust omava, lükkesangaga. See on ideaalne võimalus seada lükkesang iga pereliikme kõrgusele sobivaks. Lisaks on võimalik suurte mugavate nuppude abil reguleerida käepideme asendit, üles või alla.

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Ergo eelised:

 • 4 seljatoe asendit
 • Kerge kaal
 • Modernne disain
 • Toodetud käsitööna Rootsis
 • ECO kangas taaskasutatavatest materjalidest
 • Kergesti paigaldatav isteosa
 • Kompaktne kokkupanemisel
 • UV50+/sääsevõrk standardis
 • Tellitav teleskoop sang: 68-115 cm
 • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile
 • Go Double adapteri abil saab kasutada korraga kahe lapse transportimiseks

Tähelepanu:

Kõikide Emmaljunga NXT vankriraamide varustusse kuulub sääsevõrk ja päikesekaitse (UV50+), mida saab kasutada vankrikorvil või mõlemal NXT sarja isteosal (Flat või Ergo).

Vihma kaitseks saab istet täiendada Emmaljunga Exclusive S vihmakattega (ei kuulu komplekti).

Kõik NXT korvi-ja isteosad on kasutatavad igal NXT sarja vankriraamil (sh NXT Twin). Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile turvahälli (Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe, Noona).

Adapteri Go Double abil saab NXT90 vankriraami kasutada samaaegselt kahe lapse transportimiseks ühes järgnevas kombinatsioonis: kaks Ergo isteosa, või korv + Ergo isteosa. Samuti võib Go Double`le
kinnitada turvahälli adapteri.

NB! Adapterid ei kuulu komplekti ja need soetatakse eraldi.

Lapsevanker Emmaljunga NXT90 kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Lapse vanus

6 k – 4 a

Lapse kaal

Kuni 22 kg

Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Jah

Seljatoe reguleerimine

Jah

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud

90 x 58,5 x 31 cm (kokkupandult)

Isteosa mõõdud

105 x 32 cm (istme kogupikkus)

Kaal

4,1 kg/11,8 kg (iste/raam)

Emmaljunga NXT90 ja NXT90 Ergo:

Kuidas tehakse Emmaljunga vankreid:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Ergo”