Infrapuna termomeeter Alecto

 39.00

Puutevaba infrapuna termomeeter Alecto määrab teie lapse täpse kehatemperatuuri kõigest 3 sekundiga, asetades termomeetri lihtsalt otsaesise kohale. Võrdluse ja kasutusmugavuse suurendamiseks salvestatakse seadme mällu 20 viimast mõõtmist.

Tootekood: BC-37 Kategooria:
Bränd:Alecto

Alecto digitaalne termomeeter võimaldab teil unustada lapse kraadimisega seotud probleemid ja ebamugavused võrreldes tavalise termomeetriga. Seda ei pea hoidma kaenla all, see on täiesti ohutu ja annab väga täpse kehatemperatuuri näidu.

Võtke Alecto termomeeter kätte, hoidke seda lapse otsmikule suunatuna ja vajutage nuppu. Temperatuuri täpne mõõtmine võtab vaid 3 sekundit. Tänu taustavalgustusega ekraanile ei pea te öösel numbrite nägemiseks valgust toas põlema lülitama.

3 sekundi pärast kuvatakse ekraanil saadud mõõtmistulemus. Kui teie lapse temperatuur tõuseb üle 37 °C, teavitab termomeeter teid sellest helisignaali ja punase tulukesega.

Lisaks salvestab seade 20 viimast mõõtmist. See aitab teil jälgida oma lapse tervenemise kulgu, ilma et peaksite andmeid meelde jätma või kirja panema.

Kontaktivaba termomeetrit on kasulik ka muudel eesmärkidel. Näiteks saate seda kasutada vannivee- või toidu temperatuuri määramiseks, mida annate oma lapsele. Kõik, mida peate tegema, on termomeetri sisselülitamine ja selle infrapuna kiire suunamine toidule või vedelikule.

Infrapuna termomeeter Alecto eelised:

  • Kehatemperatuuri mõõtmine 3 sekundiga
  • Viimase 20 mõõtmise automaatne salvestamine
  • Lihtne kasutada
  • Helisignaal ja visuaalne häire kõrge temperatuuri korral
  • Võime mõõta kõikide pindade ja vedelike temperatuuri

Infrapuna termomeeter Alecto kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Tüüp

Elektriline

Toiteallikas

Patareid (AAA x 2)

Mõõtmed

15,7 x 5,1 x 3,4 cm

Kaal

70 g

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Infrapuna termomeeter Alecto”