Astepink Luma

 11.60 12.90

Libisemisvastane astepink Luma paneb lapse tundma end tõelise täiskasvanuna. Mudilane võib iseseisvalt käsi pesta, aidata oma ema köögis, vaadata aknast välja või ulatada oma tassi laualt. Astme moodne disain sobib nii vannituppa kui ka lastetuppa.

Tootekood: L02730 Kategooria:
Bränd:Luma

Astepink on kasvava väikelapse jaoks hädavajalik ese, mis aitab tal iseseisvamaks muutuda. See lihtsustab lapsel pesemist, tualeti kasutamist, valgusti lüliti järele sirutamist või mänguasja või raamatu riiulist välja võtmist ilma täiskasvanu abita. Seda saab kasutada ka pingina, kui laps parasjagu midagi loob oma laua taga.

Luma astepink on kerge ja kompaktne, nii et teie laps saab seda ise ühest kohast teise kanda. Sellele aitavad kaasa külgedel olevad avad, mis sobivad ideaalselt väikestele kätele. Ümmargune kuju ilma teravate nurkade ja servadeta tagab teie lapsele lisaturvalisuse.

Jalatugi on valmistatud kvaliteetsest plastikust, mis ei sisalda kahjulikke komponente. Pealispind ja alumine külg on valmistatud libisemisvastasest materjalist, nii et pink ei liigu kasutamise ajal.

Toode ei vaja kokkupanekut ja on kohe pärast ostmist kasutusvalmis.

Astepink Luma eelised:

  • Libisemiskindel pind ja alus
  • Stabiilne ja turvaline
  • Kerge kaal
  • Kaasaegne disain
Mõõtmed

31 x 29 x 13 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Astepink Luma”

Seotud tooted: