Vankriraam Emmaljunga NXT Twin

 789.00

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin on sobilik nii kaksikute kui väikese vanusevahega laste jaoks. Raamile saab paigaldada kaks korvi või kaks istet või kasutada istme + korvi kombinatsiooni. Nagu teised Emmaljunga tooted, eristub ka NXT Twin vankriraam kõrge kvaliteedi, usaldusväärsuse ja kasutusmugavuse poolest.

BlackBlack Outdoor
Tühjenda
Tootekood: 17162 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin on koostatud tugevdatud alumiiniumist ja omab pehmet pneumaatilist vedrustust. Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

Suured, 31cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Raami alumises osas asetseb mahukas helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lastele.

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin on varustatud ergonoomilise nahast käepidemega. Suurte ja mugavate nuppude abil saab reguleerida käepideme kõrgust maapinnast vahemikus 98-114 cm.

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • Kergesti paigaldatav korviosa või isteosa
  • UV50+/sääsevõrk standardis (2tk)
  • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile

Tähelepanu:

Kõik Emmaljunga NXT vankriraamid on varustatud sääse- ja päikesekaitse (UV50+) võrguga, mida saab kasutada vankrikorvil ja NXT sarja isteosal (Flat, Ergo ja 2in1).

NXT vankriraamile paigalduseks on sobilikud NXT vankrikorv ning NXT isteosad (Flat ja Ergo) ja korv-iste NXT 2in1.

Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile kaks turvahälli (Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe, Noona). NB! Adapterid ei kuulu komplekti ja need soetatakse eraldi.

Lapsevanker Emmaljunga NXT Twin kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Ei

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud (p/l/k)

89 x 79 x 45 cm (kokkupandult)

Kaal

16 kg

Lapsevanker Emmaljunga NXT Twin:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vankriraam Emmaljunga NXT Twin”

Seotud tooted: