Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 3.0

 655.00

Uuendatud vankriraam Emmaljunga NXT Twin 3.0 2022 aasta on sobilik nii kaksikute kui väikese vanusevahega laste jaoks. Raamile saab paigaldada kaks korvi või kaks istet või kasutada istme + korvi kombinatsiooni. Nagu teised Emmaljunga tooted, eristub ka NXT Twin vankriraam kõrge kvaliteedi, usaldusväärsuse ja kasutusmugavuse poolest.

Tootekood: 17262 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 3.0 on koostatud tugevdatud alumiiniumist ( Hydro REDUXA) ja omab pehmet pneumaatilist vedrustust. Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida.

Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

Suured, 31 cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Vankriraam omab uut, veelgi lihtsamat kokkulappimise mehhanismi, kus on kasutusel spetsiaalne päästik vankri käepidemel. Raami alumises osas asetseb mahukas helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lastele.

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 3.0 on varustatud ergonoomilise nahast käepidemega. Suurte ja mugavate nuppude abil saab reguleerida käepideme kõrgust maapinnast vahemikus 98-114 cm.

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 3.0 eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • Kergesti paigaldatav korviosa või isteosa
  • Sääsevõrk standardis (2tk)
  • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile

Tähelepanu:

Kõik Emmaljunga NXT vankriraamid on varustatud sääsevõrguga, mida saab kasutada vankrikorvil ja NXT sarja isteosal (Flat ja Ergo).

NXT Twin 3.0 vankriraamile paigalduseks on sobilikud NXT vankrikorv ning NXT isteosad (Flat ja Ergo).

Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile kaks turvahälli (Maxi-Cosi, Joie, Cybex, Noona). NB! Adapterid ei kuulu komplekti ja need soetatakse eraldi.

Lapsevanker Emmaljunga NXT Twin 3.0 kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Ei

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud

89 x 79 x 45 cm (kokkupandult)

Kaal

16 kg

Lapsevanker Emmaljunga NXT Twin video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 3.0”

Seotud tooted: