Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 2023

 839.00

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin on mõeldud selleks, et üheagselt mahuks kärusse kaks last. Raamile saab paigaldada kaks korvi või kaks istet kaksikute tarvis, või kasutada istme + korvi kombinatsiooni väikese vanusevahega laste jaoks.

Tootekood: 17362 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin on koostatud tugevdatud alumiiniumist (Hydro REDUXA) ja omab pehmet pneumaatilist amortisatsiooni tagasillal ja esirataste vedrustust. Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida.

Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

Suured, 31 cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Vankriraam omab uut, veelgi lihtsamat kokkulappimise mehhanismi, kus on kasutusel spetsiaalne päästik vankri käepidemel. Raami alumises osas asetseb mahukas helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lastele.

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin on varustatud ergonoomilise nahast käepidemega. Suurte ja mugavate nuppude abil saab reguleerida käepideme kõrgust maapinnast vahemikus 98-114 cm.

Vankriraam Emmaljunga NXT Twin eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • Kergesti paigaldatav korviosa või isteosa
  • Sääsevõrk standardis (2tk)
  • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile

Tähelepanu:

Kõik Emmaljunga NXT vankriraamid on varustatud sääsevõrguga, mida saab kasutada vankrikorvil ja NXT sarja isteosal (Flat ja Ergo).

NXT Twin vankriraamile paigalduseks on sobilikud NXT vankrikorv ning NXT isteosad (Flat ja Ergo).

Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile kaks turvahälli (Maxi-Cosi, Joie, Cybex, Noona). NB! Adapterid ei kuulu komplekti ja need soetatakse eraldi.

Lapsevanker Emmaljunga NXT Twin kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Ei

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud

89 x 79 x 45 cm (kokkupandult)

Kaal

16 kg

Emmaljunga NXT Twin 2023 video:

Lapsevanker Emmaljunga NXT Twin video:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Vankriraam Emmaljunga NXT Twin 2023”

Seotud tooted: