Silikoonist taldrik Minikoioi Puzzle

 26.90

Ainulaadne kolmest osast koosnev silikoonist taldrik Minikoioi Puzzle ei ole mõeldud vaid lapse toimiseks, vaid toetab ka tema peenmotoorika arengut. Taldriku ehitus soodustab lapse iseseisvust ja võimldab täiendava toitmise BLW-meetodi (näputoitumine) rakendamist, pakkudes võimalust nii mängimiseks ja kui ka toidu avastamiseks.

Tootekood: 101050055 Kategooria:
Bränd:Minikoioi

Minikoioi Puzzle taldrik koosneb kolmest eraldi osast, mis sobivad kokku nagu pusle. Igal sektsioonil on oma iminapad, nii et elemendid saab kindlalt lauale kinnitada. Võite taldriku hõlpsasti lauale kinnitada või siis vastupidi lasta lapsel vabalt mängida pusle kokkupanemist.

Pusletaldriku ainulaadne disain äratab lapses huvi toidu vastu ja soodustab tõhusat BLW-söötmist (näputoitumist). Toitu valides ja seda käes mudides tutvub laps toiduga ja õpib iseseisvalt sööma. See omakorda mõjutab positiivselt peenmotoorika arengut.

Taldrik on valmistatud ohutust, kõrgekvaliteedilisest toidusilikoonist, mis ei sisalda plasti ega mürgiseid aineid, nagu bisfenool A, PVC ja ftalaadid. Puslet saab steriliseerida ja kuumutada ahjus või mikrolaineahjus kuni 200 °C juures.

Silikoonist taldrik Minikoioi Puzzle eelised:

  • Valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest
  • Unikaalne kolmest osast koosnev pusle disain
  • Iga sektsioon on varustatud iminapaga
  • Edendab peenmotoorika arengut
  • Ideaalne BLW-toitumise (näputoitumise) toetamiseks
  • Saab kuumutada kuni 200 °C
Lapse vanus

6+ kuud

Koostis

100% premium silikoon

Mõõtmed

Ø 19 x 2,5 cm

Standard

EN 14372

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Silikoonist taldrik Minikoioi Puzzle”

Seotud tooted: