Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Flat 2023

 974.00

Mugav ja stiilne Emmaljunga NXT90 Flat jalutuskäru koos uuendusliku SAFE-FRAME™ peatoe kaitsega. Mõlemas sõidusuunas pööratav iste on seatav täielikult lamavasse asendisse, mis võimaldab lapsel mugavalt õues magada.

Sobib lastele vanuses 6 kuud kuni 4 aastat (kuni 22 kg).

Tootekood: 17342-36305 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Vanker Emmaljunga NXT90 Flat komplekti kuuluvad NXT90 vankriraam, NXT Flat iste ja sääsevõrk.

NXT90 vankriraam

NXT90 vankriraam on valmistatud vastupidavast alumiiniumist (Hydro REDUXA) ja omab pehmet vedrustust mõlemal teljel ning sujuvat pidurit.

Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker otse.

Suured, 31cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Suur pakikorv on saanud samuti uue kujunduse ja varustatud helkuritega. Siia mahuvad hõlpsasti ära kõik ostud ja vajalikud esemed emale ja lapsele. Pakikorvi kandevõime on 10 kg.

Raamil on mugav, ühe käega kokkuklappimise mehhanism. Kokkupanduna on raam kompaktne ja lukustub automaatselt, mistõttu on seda lihtne hoiustada ja transportida.

Vankriraam Emmaljunga NXT90 on varustatud teleskoopilise, kõrguse reguleerimise võimalust omava lükkesangaga. See on ideaalne võimalus seada lükkesang iga pereliikme kõrgusele sobivaks. Lisaks on võimalik suurte mugavate nuppude abil reguleerida käepideme asendit, üles või alla.

NXT Flat isteosa

Emmaljunga NXT Flat istme eripäraks on võimalus seada seljatoe kallet ühte kolmest asendist või avada see täielikult horisontaalsesse lamamisasendisse (flat), mis võimaldab lapsel mugavalt magada jalutuskäiku ajal. See lahendus on ideaalne üleminek vankrikorvist esimesele jalutuskärule.

Istmel on eriti suur, reguleeritav kaarvari, mille tagaosas on ventilatsiooni jaoks võrkaken. Taaskasutatud keskkonnasõbralik materjal on tuule- ja veekindel, et kaitsta teie last külma ilma korral. Istmele sobib ideaalselt spetsiaalne Flat jalakate (ei kuulu komplekti).

Istme sisemus on väga pehme ja hubane ning piisavalt ruumikas, võimaldades teie lapsel mugavalt ära mahtuda isegi talverõivaste või soojakotiga. Sisseehitatud innovaatiline SAFE-FRAME™ peakaitse, elastsed 5-punkti turvavöö koos magnetpandlaga ja kokkupandav käepide hoiavad teie lapse kindlalt istuvana ja kaitsevad teda juhusliku väljakukkumise eest.

NXT Flat isteosal on uus täiustatud jalatugi. On kerge ja sellel on mugavad käepidemed mõlemal küljel, mis võimaldavad hõlpsalt kandmist ja kiiret eemaldamist/paigaldamist šassiile. Istme saab asetada raamile kahes asendis, kas näoga või seljaga sõidusuunas.

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Flat eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • Vedrustus kõigil neljal rattal
  • ECO kangas taaskasutatavatest materjalidest
  • Kergesti paigaldatav isteosa
  • Täislamav asend
  • Kompaktne kokkupanemisel
  • Tellitav teleskoop sang: 86-110 cm
  • Sääsevõrk standardis

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 F kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Lapse vanus

6 k – 4 a

Lapse kaal

Kuni 22 kg

Raami materjal

Alumiinium

Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Jah

Seljatoe reguleerimine

Jah

Raami mõõdud

90 x 58,5 x 31 cm (kokkupandult)

Isteosa mõõdud

89 х 32 cm (istme kogupikkus)

Kaal

5,3 kg/11,8 kg (iste/raam)

Emmaljunga NXT90 Flat video:

Jalutuskäru NXT90 Flat kokkupanemine:

Kuidas tehakse Emmaljunga vankreid:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti (0)

Ole esimene, kes hindab toodet “Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 Flat 2023”

Seotud tooted: