Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 F 2021

 899.00 939.00

Mugav ja stiilne Emmaljunga NXT90 F jalutuskäru koos uuendusliku SAFE-FRAME™ peatoe kaitsega. Mõlemas sõidusuunas pööratav iste on seatav täielikult lamavasse asendisse, mis võimaldab lapsel mugavalt õues magada.

Sobib lastele vanuses 6 kuud kuni 4 aastat (kuni 22 kg).

Leatherette WhiteOutdoor NavyOutdoor OliveOutdoor BlackLounge BlackLounge GreyLounge Beige
BlackBlack Outdoor
Tühjenda
Tootekood: 17142-36105 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Vanker Emmaljunga NXT90F komplekti kuuluvad NXT90 vankriraam, NXT Flat iste ja UV/sääsevõrk.

NXT Flat isteosa

NXT F istme eripäraks on võimalus seada seljatoe kallet ühte kolmest asendist või avada see täielikult horisontaalsesse lamamisasendisse (flat). See lahendus on ideaalne üleminek vankrikorvist esimesele jalutuskärule.

Istme sisemus on väga pehme ja hubane ning piisavalt ruumikas, võimaldades teie lapsel mugavalt ära mahtuda isegi talirõivaste või soojakotiga. 5-punktiline turvavöö ja kokkupandav käepide hoiavad teie lapse kindlalt istuvana ja kaitsevad teda juhusliku väljakukkumise eest.

Istmel on eriti suur, reguleeritav kaarvari, mille tagaosas on ventilatsiooni jaoks võrkaken. Taaskasutatud keskkonnasõbralik materjal on tuule- ja veekindel, et kaitsta teie last külma ilma korral. Istmele sobib ideaalselt spetsiaalne Flat jalakate (ei kuulu komplekti).

NXT F iste on kerge ja sellel on mugavad käepidemed mõlemal küljel, mis võimaldavad hõlpsalt kandmist ja kiiret eemaldamist/paigaldamist šassiile. Istme saab asetada raamile kahes asendis, kas näoga või seljaga sõidusuunas.

NXT90 vankriraam

Vankriraam NXT90 on koostatud tugevdatud alumiiniumist ja omab reguleeritavat vedrustust. Esirattad on läbimõõduga 23 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

Suured, 31cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 49 kg- ni.

Raami alumises osas asetseb mahukas helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lapsele. Raam NXT90 on kompaktselt kokkupandav ja omab fiksaatorit, mis teeb hoiustamise ja transportimise hõlpsaks.

Vanker Emmaljunga NXT90F on varustatud teleskoopilise, kõrguse reguleerimise võimalust omava, lükkesangaga. See on ideaalne võimalus seada lükkesang iga pereliikme kõrgusele sobivaks. Lisaks on võimalik suurte mugavate nuppude abil reguleerida käepideme asendit, üles või alla.

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 F eelised:

  • Modernne disain
  • Toodetud käsitööna Rootsis
  • ECO kangas taaskasutatavatest materjalidest
  • Kergesti paigaldatav isteosa
  • Täislamav asend
  • Kompaktne kokkupanemisel
  • UV50+/sääsevõrk standardis
  • Tellitav teleskoop sang: 68-115 cm
  • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile
  • Go Double adapteri abil saab kasutada korraga kahe lapse transportimiseks

Tähelepanu

Kõikide Emmaljunga NXT vankriraamide varustusse kuulub sääsevõrk ja päikesekaitse (UV50+), mida saab kasutada vankrikorvil või mõlemal NXT sarja isteosal (Flat või Ergo).

Kõik NXT korvi-ja isteosad on kasutatavad igal NXT sarja vankriraamil (sh NXT Twin). Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile turvahälli (Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe, Noona).

Adapteri Go Double abil saab NXT90 vankriraami kasutada samaaegselt kahe lapse transportimiseks ühes järgnevas kombinatsioonis: kaks Ergo isteosa, või korv + Ergo isteosa. Samuti võib Go Double`le kinnitada turvahälli adapteri.

NB! Adapterid ei kuulu komplekti ja need soetatakse eraldi.

Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 F kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Lapse vanus

6 k – 4 a

Lapse kaal

Kuni 22 kg

Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Jah

Seljatoe reguleerimine

Jah

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud

90 x 58,5 x 31 cm (kokkupandult)

Isteosa mõõdud

90 x 34 cm (istme kogupikkus)

Kaal

5,7 kg/11,8 kg (iste/raam)

Uus Emmaljunga NXT90 F 2021 aasta:

Jalutuskäru NXT90 F kokkupanemine:

Kuidas tehakse Emmaljunga vankreid:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jalutuskäru Emmaljunga NXT90 F 2021”