Silikoonist taldrik iminapaga Mushie

 15.00

Mushie silikoonist taldrik, mis on kolmeks jaotatud, aitab lapsel laiendada toiduvalikut nii, et teised nõud jäävad määrimata. Taldriku ääred on kõrgemad selleks, et laps saaks iseseisvalt kahvli või lusikaga sööma õppida. Iminapp taldriku all hoiab nõu laua peal kindlalt kinni, ka siis kui taldrik hakkab lapsel ümber minema.

Cambridge BlueNaturalStoneBlush
Tühjenda
Tootekood: 460505 Kategooria:
Bränd:Mushie

Silikoonist taldrik iminapaga on teie lapse esimene nõu, mis muudab söömise rõõmsaks ja meeldivaks. Kolme eraldi sekstiooni abil saab laps süüa erinevaid toite, ilma neid omavahel segamata. Nii saab laps kasulikke kogemusi söömise ajal, mis aitab edaspidi ära tunda erinevad toiduained.

Mushie taldriku all asetsev iminapp kleepub hästi laua külge, hoides taldrikut ühes kohas. Nii muudab see teie lapse söögikorrad ohutuks ja tõhusaks, kuna taldrik koos toiduga ei kuku ümber.

Tootmismaterjalina kasutatud toidusilikoon ei sisalda mürgiseid aineid, bisfenool A (BPA), ftalaadid või PVC. Söögitaldrik on vastupidav kõrgetele temperatuuridele nii, et seda võib panna mikrolaineahju või nõudepesumasinasse.

Tähelepanu:

Mushie taldrik tuleb käsitsi pesta soojas seebivees enne kasutust. Laua pind peab olema kuiv ja puhas, et tagada iminapa kinnitus lauale.

Silikoonist taldrik iminapaga Mushie eelised:

  • Libisemisvastane iminapp
  • Ergonoomiline kuju
  • Keskkonnasõbralikud materjalid
  • Lihtne hooldada
  • Rootsi disain
Lapse vanus

6+ kuud

Koostis

100% looduslik toidusilikoon

Mõõtmed

Ø 18,5 x 2,5 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Silikoonist taldrik iminapaga Mushie”