Lapsevanker Emmaljunga NXT60

 799.00 839.00

Vanker Emmaljunga NXT60 on kompaktse suuruse ja kerge kaaluga. Ergonoomiline korviosa ja hästi manööverdatav raam muudavad lapsevankri ideaalseks jalutuskäikudeks linnatänavatel. Käsitsi valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest.

Sobilik lastele alates 0 kuni 6 elukuuni.

Tootekood: 17132-30104 Kategooria:
Bränd:Emmaljunga

Lapsevanker Emmaljunga NXT60 komplekti kuuluvad NXT60 vankriraam, NXT vankrikorv ja UV/sääsevõrk.

NXT vankrikorv

NXT vankrikorv ja kate on tehtud taaskasutatavatest loodussäästlikest materjalidest, mis on tuule-ja niiskuskindlad ning kaitsevad väikelast külma ilma eest. Ventilatsiooniavad korvi põhjas hoolitsevad sobiva temperatuuri eest lapse hällis ja õhutusava kaarvarju tagaosas on mõeldud eriti palavateks päevadeks. Vankrikorvi beebisisu on tehtud orgaanilisest puuvillast ning on eemaldatav ja masinpestav. Pehme ja toestatud madrats lubab lapsel tunda end hoitult terve jalutuskäigu jooksul.

Vankrikorv on kergekaaluline ja omab mugavat käepidet kaarvarjus, mille tõttu on mugav hälli käes kanda ja kiirelt paigaldada vankriraamile.

NXT60 vankriraam

Vankriraam Emmaljunga NXT60 on koostatud madala süsimikusialdusega alumiiniumist. Esirattad on läbimõõduga 17,5 cm ning 360° pöörlevad, mis võimaldab vankrit hõlpsasti juhtida. Kui tekib vajadus kasutada vankrit halbades teeoludes, nagu liiv, kruus, lörts, lumi, jne. siis võib esirataste pöörlemise blokeerida, misjärel sõidab vanker ainult otse.

25 cm läbimõõduga Solight-Ecco® torkekindlad tagarattad annavad vankrile hea läbivuse ka off-road tingimustes. Vankriraami maksimaalne kandevõime ulatub 27 kg- ni.

Raami alumises osas asetseb helkuritega pakikorv, kuhu mahuvad ära kerge vaeva kõik ostud ja vajalikud asjad emale ja lapsele. Vankriraam NXT60 on kompaktselt kokkupandav ja omab fiksaatorit, mis teeb hoiustamise ja transportimise hõlpsaks.

Vankriraam Emmaljunga NXT60 on varustatud teleskoopilise, kõrguse reguleerimise võimalust omava, lükkesangaga. See on ideaalne võimalus seada lükkesang iga pereliikme kõrgusele sobivaks. Lisaks on võimalik suurte mugavate nuppude abil reguleerida käepideme asendit, üles või alla.

Lapsevanker Emmaljunga NXT60 eelised:

 • Modernne disain
 • Toodetud käsitööna Rootsis
 • ECO kangas taaskasutatavatest materjalidest
 • Kompaktsed mõõdud
 • Kerge kaal
 • Hälli sisu 100% orgaaniline puuvillane kangas
 • Mugav käepide kaarvarjus korvi kandmiseks
 • Kergesti paigaldatav korviosa
 • Kompaktne kokkupanemisel
 • UV50+/sääsevõrk standardis
 • Tellitav teleskoop sang: 50-115 cm
 • Kõik NXT korvid ja NXT isteosad sobituvad NXT raamile

Tähelepanu:

Kõik Emmaljunga NXT vankriraamid on varustatud sääse- ja päikesekaitse (UV50+) võrguga, mida saab kasutada vankrikorvil ja mõlemal NXT sarja isteosal (Flat ja Ergo).

Kõik NXT korvi-ja isteosad on kasutatavad igal NXT sarja vankriraamil (sh NXT Twin). Lapse kasvades saab korviosa hõlpsasti asendada Flat või Ergo isteosaga. Samuti saab spetsiaalse adapteri abil kinnitada Emmaljunga vankriraamile turvahälli
(Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe, Noona). NB! Adapter ei kuulu komplekti ja see soetatakse eraldi.

Vanker Emmaljunga NXT60 kasutusjuhend:

Kasutusjuhend
Lapse vanus

0-6 k

Rattad

Torkekindlad Solight-Ecco®

Rehvid

Täiskumm

Teleskoop sang

Jah

Raami materjal

Alumiinium

Raami mõõdud

76 x 58 x 24 cm (kokkupandult)

Vankrikorvi mõõdud

76 x 34 x 21 cm/81 x 38 x 34 cm (sisemine/välimine)

Kaal

4,6 kg/9,6 kg (korv/raam)

Emmaljunga NXT60 vanker eelised:

Emmaljunga NXT60 demo video:

Lapsevanker NXT60 kokkupanemine:

Kuidas tehakse Emmaljunga vankreid:

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lapsevanker Emmaljunga NXT60”

Seotud tooted: